Když máme nerezové spotřebiče a sklokeramickou desku...

nerezové spotřebiče a jejich čištění a údržbaNabídka trhu s nerezovými spotřebiči je opravdu velká. Tento materiál se považuje za nadčasový a snadno ho zkombinujete s jakoukoliv malbou či typem podlahy.
Nerezové spotřebiče jsou krásné, ale udržet je čisté a bez šmouhy, bývá někdy nadlidský výkon.

Co NEpoužívat!
Na čistění nerezu nikdy nepoužívejte drsné houbičky či drátěnky, ale vždy měkký hadřík či hladkou stranu houbičky. Jinak si povrch můžete poškrábat.
Na čištění nerezu nepoužívejte prostředky, které obsahují chlór. Mohli byste jej poškodit.
Nepoužívejte abrazivní přípravky. Převážně jde o čistící písky, u kterých je riziko, že povrch poškrábou. Zapomeňte raději i na tekutý písek.
Ne také dezinfekci a bělícím přípravkům. S těmito pomocníky hrozí, že jinak lesklý povrch zmatní a ztratí svou původní barvu.

Čistič nerezových povrchů CODI INOX

Maximální čistota s minimálním úsilím

  • účinně čistí nerezové, hliníkové, mramorové a ostatní hladké povrchy(např. povrchy elektrických spotřebičů)
  • má vysoce koncentrované složení, vyčistí bez nepříjemného zápachu
  • ošetřované předměty získají vysoký lesk bez stop nečistoty

Postup: Nastříkejte menší množství přípravku na čistý hadřík, vyčistěte povrch lehkým pohybem. Následně přeleštěte suchým hadříkem do vysokého lesku. Povrch neoplachujte vodou, výrobek udržuje lesk a čistotu po delší dobu.

A není to žádný diblík! Obsah: 750 ml

Produkt zakoupítezde

Čistič nerezových povrchů CODI INOX činně čistí nerezové, hliníkové, mramorové a ostatní hladké povrchy


Čistič na sklokeramické desky CODI VITROCERAMIC

čistí a leští, chrání a dodává lesk

  • na povrchu zanechává neviditelný ochranný film
  • čistí sklokeramické desky a indukční sporáky bez škrábanců

Postup: Naneste prostředek na vychladlou sklokeramickou desku. Nechte chvíli působit, poté vlhkým hadříkem nebo houbičkou povrch vyčistěte. Nakonec přetřete suchým hadříkem nebo papírovou utěrkou.
Podle potřeby postup opakujte.
Obsah: 750 ml

Produkt zakoupítezde

ČIŠTĚNÍ A ÚDRŽBA SKLOKERAMICKÉHO POVRCHU. Čistič na sklokeramické desky CODI VITROCERAMIC čistí sklokeramické desky a indukční  sporáky bez škrábanců

Obecné pokyny k ČIŠTĚNÍ A ÚDRŽBĚ SKLOKERAMICKÉHO POVRCHU
Ochlazený sklokeramický povrch očistěte po každém použití, po následném použití se může sebemenší nečistota připálit na horkou plotnu.
Pro pravidelnou údržbu sklokeramického povrchu používejte zvláštní čisticí prostředky, které na něm vytvoří ochranný povlak, chránící před ušpiněním.
Před každým použitím otřete sklokeramický povrch a dno nádoby, protože případné zbytky jídel, by mohly povrch poškrábat.
Pozor na drátky na nádobí, čisticí houbičky nebo hrubé prášky mohou povrch poškrábat. To platí také pro použití hrubých sprejů a nevhodných tekutých
čistidel.
Menší ušpinění odstraňte měkkým vlhkým hadříkem a potom povrch dosucha vytřete.
Nepoužívejte agresivní spreje a čistidla pro odstranění vápenatých skvrn. Hrubé ušpinění odstraníte speciálními prostředky pro čištění sklokeramického povrchu.
Zaschlé ušpinění se zbytky jídel odstraňte škrabkou na sklo. Přitom musíte dávat pozor, aby rukojeť z umělé hmoty nepřišla do styku s horkou varnou plotnou.