Stańte se odbornicí na odstrańování mastnoty!

(tento produkt znám a používám od roku 1997 a komu jsem ho darovala na zkoušku, chtěl ho vždycky znovu!)...a kupodivu - zalíbení v něm nacházejí i páni pro své motorové miláčky ;-)

Takže, když nevíte "coby" - vemte na to CODI

Výrobek, který Vás nezklame! Dokonale zvládnutý úklid! Codi Energic - Rozpouští všechny druhy tuků na jakémkoliv povrchu.

Codi Energic odmašťovač - nejprodávanější univerzální odmašťovač
Stańte se odbornicí na odstrańování mastnoty!
Bezkonkurenční a velmi žádaný odmašťovač Codi Energic, výrobek proti vodnímu kameni La Oca Baňo, osvěžovače vzduchu, výrobky na mytí nádobí, oken, prací prostředky atd. Vyzkoušejte i Vy ověřené, oblíbené a mezi spotřebiteli kladně hodnocené čistící prostředky CODINA.

Mastnota nemá šanci! Přípravek rozpouští všechny druhy tuků i zašlou mastnou špínu na jakémkoliv povrchu.

Výrobek, který Vás nezklame! Dokonale zvládnutý úklid!
Codi Energic - Rozpouští všechny druhy tuků na jakémkoliv povrchu.

CO ZVLÁDNE CODI ENERGIC

 • DOMÁCNOST - Je ideální do kuchyní na odmašťování sporáků, dlaždic, obkladaček, velmi znečištěného nádobí, do koupelen a podobně.
 • PRÁDLO - Velmi účinně odstraňuje mastné skvrny z oděvů, potahových látek a koberců, dokonale bělí záclony
 • KRBOVÁ KAMNA A GRILOVÁNÍ -O svědčil se jako účinný pomocník po grilování či na krbová kamna!
 • AUTA - ocení ho nejen ženy při běžném úklidu, ale i páni! Čistí a odmašťuje součástky strojů a motory aut (interiér v autě, motory), disků kol, mytí jízdních kol!  Pro čistění motorů, strojů, strojních součástí, nářadí, motorových vozidel

  Více zde: https://codi-energic.webnode.cz/co-zvladne-codi-energic/
  AUTA - ocení ho nejen ženy při běžném úklidu, ale i páni! Čistí a odmašťuje součástky strojů a motory aut (interiér v autě, motory), disků kol, mytí jízdních kol!  Pro čistění motorů, strojů, strojních součástí, nářadí, motorových vozidel. Účinný na mytí motorů, disků kol, mytí jízdních kol!(ocení ho tedy i páni)
 • CODI ENERGIC ODMAŠŤOVAČ MOTORŮ

 

Způsob použití: Na odolné skvrny jako tuk, olej, zašlé límce a manžety, aplikujeme odmašťovač přímo na znečištěné místo, mírně promneme a vypereme v ruce nebo v pračce. Stejný postup zachováme při čištění koberců a potahů. Přípravek lze použít na všechny stálobarevné látky kroměvlny!
JE BIOLOGICKY ODBOURATELNÝ - všechny komponenty jsou schváleny a akceptovány ekologickou organizací Sustainable Cleaning


Letní SKVRNY a FLEKY náš test odstraňovačů skvrn Codi Energic a la Oca Odolné skvrny na oblečení. Víme, co na ně platí TEST našich čističů MASTNOTY Testovali jsme pro Vás jak odstranit skvrnyPodívejte se na náš TEST odstraňování různých skvrn

Doporučujeme při prvním nákupu tohoto produktu zakoupit i pumpičku - pro dávkované rozprašování. Později stačí nakoupit již jen náplň.

Výrobek, který Vás nezklame! Dokonale zvládnutý úklid! Codi Energic - Rozpouští všechny druhy tuků na jakémkoliv povrchu.

Codi Energic

koupit

Codi Energic


Máte problém se skvrnami na oblečení?

Výtvarka nemusí být pohromou pro oblečení (dětí i učitelek)!
Vyzkoušejte ověřený odstraňovač fleků i skvrn, který už znají vaše maminky!

Výtvarka nemusí být pohromou pro oblečení (dětí i učitelek)!   Máte problém se skvrnami na oblečení? Vyzkoušejte ověřený odstraňovač fleků i skvrn, který už znají vaše maminky!

 • PRÁDLO - Velmi účinně odstraňuje mastné skvrny z oděvů, potahových látek či koberců, sedačky apod...aplikujte odmašťovačpřímo na znečištěné místo, mírně promněte a vyperte v ruce nebo v pračce. Stejný postup zachovejte při čištění koberců a potahů.
 • KUCHYNĚ   -  Codi Energic - je opravdu neocenitelný pomocník při úklidu v KUCHYNI při odmaštování sporáků, dlaždic, obkladů, podlahových krytin, trouby, digestoře, grilování, trouby a pod....Je vhodný pro každodenní čištění digestoře, sporáku, mikrovlnné trouby, dřezu a dalších kuchyňských povrchů. Díky balení s rozprašovačem se snadno aplikuje. Rychle a účinně odstraní odolnou špínu a mastnotu. Po použití zanechává svěží vůni.
 • AUTA - ocení ho nejen ženy při běžném úklidu, ale i páni! Čistí a odmašťuje součástky strojů a motory aut (interiér v autě, motory), disků kol, mytí jízdních kol!  Pro čistění motorů, strojů, strojních součástí, nářadí, motorových vozidel
 • KRBY - Codi Energic - je nápomocný při čištění krbů - krbová skla (odstraňování sazí a mastných připečených nečistot z krbového nářadí nebo součástí grilu, keramických obkladů, dlažby apod.- ještě možno použít skvělý čistič na sklokeramické desky)
 • skvěle čistí zašlé límce a manžety a lze ho použít na všechny stálobarevné látky (kromě vlny! )
 • ZÁCLONY - pomůže s bělením záclon, pokud je před praním namočíte do vody s roztokem Codi a následně běžně vyperete
 • KOUPELNA - pomůže nejen v kuchyni, ale  i v koupelně, vyčistíte a oživíte skvěle radiátory, dveře, bílé skříňky, lednice apod....
 • JE BIOLOGICKY ODBOURATELNÝ - všechny komponenty jsou schváleny a akceptovány ekologickou organizací Sustainable Cleaning


Více zde: https://codi-energic.webnode.cz/co-zvladne-codi-energic/