La Oca antical - Odstraňovač vodního kamene, který si oblíbíte

Z reklamy jistě znáte nezapomenutelnou větu: „Vodní kámen, to je prevít - ten Vám rozbil pračku“.
Známá to věta od opraváře praček propagující prostředek proti tvorbě vodního kamene.
 
Vodní kámen vzniká uvolněním minerálů z vody, které se do ní dostávají při její cestě ze spodních vrstev na povrch, a to zejména soli vápníku a hořčíku.
 
Usazuje se v záchodových mísách, na kohoutcích, v pračkách, myčkách, na vaně, na skleněných koupelnových přepážkách....prostě všude, kde má voda možnost chvíli stát a působit.
Vodní kámen zanechává matný, drsný film ve sprchových koutech, vanách, kuchyňských dřezech, umyvadlech a toaletách a další nečistoty se na něj lehce nabalují.
 
čištění akrylátové vany, čistič na vodní kámenPořídila jsem si krásnou novou bílou akrylátovou vanu.

A hned s ní jsem dostala upozornění a varování, že na ní nemůžu a nesmím používat abrasivní čističe ani drsné kartáče či dryáky čističe - prostě nic co by ji poškrábalo či chemicky poškodilo. A to máme vodu studniční a velmi tvrdou. Ufff.
 
Ale našla jsem způsob a prostředek La Oca Bańo - Anti - cal, který jediný od té doby používám!
Nastříkám, rozetřu po celém povrchu jemným hadříkem nebo molitanovou houbičkou a za chvíli spláchnu! HOTOVO!

Kapky vody pak po takto jednoduše vyčištěné vaně kloužou jako po klouzačce ;-)...a vanička je zase krásně lesklá, heboučká, hlaďoučká a stále jako nová. Tuto očistu praktikuji tak 1x týdně.
Vyhovuje mi naprosto úžasně tento odstraňovač vodního kamene

La Oca Bańo - Anti - cal - odstraňovač vodního kamene

  • okamžitě působí na nečistoty a usazeniny
  • účinně vyčistí omyvatelné povrchy v koupelně
  • snadno odstraní vápenaté usazeniny a skvrny od tvrdé vody
  • neobsahuje abraziva - nepoškozuje čištěné plochy a nepoškrábe povrch - proto výborný na akrylátové vany! /vlastní vynikající zkušenost/
  • úsporné dávkování pomocí rozprašovače s pumpičkou
  • ekologický produkt


Jednoduché použití:
Na zašlé místo nanesete neředěný přípravek, necháte působit maximálně 10 minut a povrch pak opláchnete. Pokud potřebujete vyčistit podlahu nebo dlaždice, nalijete cca 10 ml přípravku do zhruba 5 litrů vody.
 
Na odstranění vodního kamene z pračky stačí nalít 10 ml koncentrátu do prázdného zásobníku na prášek a spustit nejkratší prací program (30 C vlna) bez prádla.

Stejným způsobem ho praktikuju i na vyčištění myčky.
 
Při obsahu 750 ml a díky skvělému a úspornému dávkování se rozhodně nemusíte bát, že přípravek hned spotřebujete. Určitě vydrží těměř 2 měsíce.

Přípravek zakoupítezde

přípravek na vodní kámen

Zkušenosti spotřebitelů:

Máte myčku? Pračku?...už jste zkoušeli vyčistit ji ODSTRAŇOVAČEM VODNÍHO KAMENE - LA OCA BAŇO? Je to výhodnější a levnější způsob než kupovat drahé čističe ;-) Balení je totiž 750ml!
Můj tip: do lahvičky od ,,jupíka" jsem nalila odstraňovač kamene (ne plnou- to je moc), dala jsem na ní obyčejné víčko do kterého jsem propálila několik dírek a zakapala je voskem ze svíčky. Poté jsem lahvičku vložila do prázdné myčky - spustila program a postupným ohříváním vody se vosk na dírkách rozpustí - přípravek vyteče tak až do hlavního programu...a je to! Čistič myčky mě tak vyjde mnohem levněji než kupovaný a obsahově ho mám navíckrát ;-)
ODSTRAŇOVAČ VODNÍHO KAMENE je výborný na čištění např. akrylátových (plastových) van, na které se nesmí používat žádné prostředky s pískem a pod. Stačí nastříkat- setřít houbičkou - super!