Letní tip - OBLÍBENÁ regenerace (nejen) po opalováníTéměř okamžitě nám poskytne pocit úlevy od bolesti, zmírní svědění a zarudnutí postiženého místa a příjemně chladí, což jsou účinky, které zaregistrujeme běžnými vjemy. Jsou však i takové, které hned necítíme a nevidíme, o to jsou však přínosnější. Čistý gel z listů aloe a přírodní produkty založené na jeho bázi se doporučují při léčení mnohých kožních nemocí, kde bychom jinak byli nuceni používat různé dryjáky" s nepříjemnými a někdy i zdraví škodlivými vedlejšími účinky. Aloe se připisují protizánětlivé, protiplísňové a antibiotické účinky.

"Ráda vám poradím, co by Vám v lékárničce nemělo chybět, nebo co si přibalit do kufru na dovolenou za sluníčkem, nebo jen pod stan..."

Ochránce a léčitel naší kůže. Top produkt - 100% ALOE GEL

V létě patří mezi žádané výrobky kosmetika s aloe a velmi oblíbený spray se 100% aloe gelem, který úžasně regeneruje pokožku po opalování.

Blahodárné účinky aloe vera na naši kůži jsou všeobecně známé.
Ve vyšších koncentracích (60, 80 a 90 procent) může extrakt z celolistové Aloe vera zničit mnoho škodlivých bakterií.
Můžeme ji použít jako první pomoc na mnoho menších poranění kůže, jako jsou různá:

  • škrábnutí
  • odřeniny,popáleniny, spálení sluncem, bodnutí a kousnutí hmyzem.

Téměř okamžitě nám poskytne pocit úlevy od bolesti, zmírní svědění a zarudnutí postiženého místa a příjemně chladí, což jsou účinky, které zaregistrujeme běžnými vjemy. Jsou však i takové, které hned necítíme a nevidíme, o to jsou však přínosnější. Čistý gel z listů aloe a přírodní produkty založené na jeho bázi se doporučují při léčení mnohých kožních nemocí, kde bychom jinak byli nuceni používat různé dryjáky" s nepříjemnými a někdy i zdraví škodlivými vedlejšími účinky. Aloe se připisují protizánětlivé, protiplísňové a antibiotické účinky.

ALOE GEL i ostatní produkty s aloe si můžete prohléhnout
na oficiálním webu a eshopu Finclub

Téměř okamžitě nám poskytne pocit úlevy od bolesti, zmírní svědění a zarudnutí postiženého místa a příjemně chladí, což jsou účinky, které zaregistrujeme běžnými vjemy. Jsou však i takové, které hned necítíme a nevidíme, o to jsou však přínosnější. Čistý gel z listů aloe a přírodní produkty založené na jeho bázi se doporučují při léčení mnohých kožních nemocí, kde bychom jinak byli nuceni používat různé dryjáky" s nepříjemnými a někdy i zdraví škodlivými vedlejšími účinky.
Aloe se připisují protizánětlivé, protiplísňové a antibiotické účinky.
Proto ji můžeme často velice úspěšně používat na léčbu neduhů jako jsou:

  • akné,
  • ekzémy,
  • opary,
  • lupenka,
  • plísňová a zánětlivá onemocnění
  • kůže

Urychluje hojení postižených míst a zmírňuje nepříjemné projevy těchto nemocí.
Dalším pozitivním účinkem na naši kůži je výrazná schopnost hydratace, čehož se dá využít nejen k ošetření popálenin, opaření či spálení sluncem, ale i za účelem zvlhčení jakkoli vysušené pokožky. Tento okamžitý účinek si můžeme jednoduše vyzkoušet na dehydrované pokožce, například na suchých rukou.
Gel aplikovaný přímo na kůži do ní proniká mnohem lépe než ona postrádaná voda.
Už při prvním použití máme pocit, jako by se naší vyschlé unavené kůži vrátil život, je hebká a příjemná na dotyk.
Aloe gel podněcuje obnovu buněčných stěn a dává kůži jemný, hedvábný vzhled.
Gel má rovněž adaptogení vlastnosti, což znamená, že každý jedinec z něj využívá právě ty látky, které potřebuje. Proto se i účinky přípravků liší z osoby na osobu.


24hodinový hydratační krém - svěží pleť po celých 24 hodin

aloe-gel-krem

Má-li kůže zůstat zdravá, musí obsahovat dostatečné množství vody, bez ohledu na to, je-li suchá, mastná nebo olejovitá. To je právě role, kterou dokonale splňuje hydratační krém nebo gel s aloe vera.

Slunce, vítr, voda, to vše naši pleť vysušuje. „Proto je tak důležité hydratovat ji kvalitními kosmetickými přípravky, které zajistí, aby voda zůstala v pokožce co nejlépe vázaná a využívaná

Aloe vera AA Gel má výrazné hydratační účinky, což jde pleti velmi k duhu. V horkých letních dnech pleť i pokožku opravdu příjemně osvěží, rychle se vstřebá a nezanechává mastný film.

Hlavním předpokladem pro udržení krásné pokožky je dostatečná výživa a hydratace. Vhodný krém dokáže poskytnout obojí.
Kosmetika výrobce Natura & Benessere je vyvíjená a vyráběna s plným respektem k citlivé pokožce.
Jejich farmy, kde pěstují suroviny, rostliny a byliny jsou certifikovanými organickými farmami, kde dochází k organické extrakci RAW SUROVIN. Tzn., že jejich přírodní organická surovina je samozřejmě bez parabenů, bez alkoholu, bez SLS, parafinu a vazelíny z ropy, není testována na zvířatech. Jelikož kosmetika NB je živá, je její životnost kratší než u běžné kosmetiky. Aby trvanlivost výrobků byla alespoň 1 rok (konvenční kosmetika mívá dobu použitelnosti 3 roky a více), používají minerální a hypoalergenní konzervační látky. Navíc jsou výrobky vyráběny v malých sériích, aby se klientovi do rukou dostal výrobek co nejčerstvější. Kosmetika NB je vyvíjená a vyráběna s plným respektem k citlivé pokožce.

Kompletní sadu kosmetických produktů Natura & Benessere najdete zde ► na webu


 Zkušenost a příběh od dlouhodobé spotřebitelky:


,,Ráda vám poradím, co si přibalit do kufru na dovolenou za sluníčkem, nebo jen pod stan...

Aloe gel už delší čas nesmí chybět na poličce v naší koupelně - používají ho děti na různé pupínky, menší akné, po štípnutí hmyzem, dá se využít na drobné popáleniny ať již z v kuchyně od trouby či od žehličky.
Velkou a jedinečnou službu nám však přinesl na dovolené v Egyptě, kdy nám po prvním dni na sluníčku naskákaly sluneční pupínky, které svědily a nešlo s nimi dále pobývat na slunci.
Po ošetření  aloe gelem se pokožka velmi rychle zklidnila a zregenerovala a již druhý den jsme opět mohli bez problémů na vytoužené sluníčko. Aloe gel velice rychle zklidní i pokožku po spálení sluncem.
A když mi egypťané vnucovali za nehorázný peníz skvělý prostředek na opálení bez spálení, z čehož se vyklubal aloe gel /sice jiné konzistence/- hrdě jsem sáhla do tašky a řekla děkuji - mám svůj! ;-)

Musím konstatovat, že s ALOE GELEM máme  ty nejlepší zkušenosti i při hojení jizev na hlavě mého manžela (a byly pořádné), později i jedna pooperační na noze! Krásně regeneruje a hydratuje kůži, navíc působí i antisepticky. Z tohoto účinku byl velmi překvapen i ošetřující lékař- chirurg, který se divil, že se rány tak pěkně a rychle hojí ;-). Sice mi manžel ,,vyplácal“ celé balení a gelem nešetřil, ale výsledek stojí za to. Možná nedoporučuji používat na čerstvé ranky (zvláště u malých dětí) - trošku to totiž na čerstvé ráně pálí...ale znáte děti ;-)

V každém případě si myslím, že ALOE GEL by doma nikomu chybět neměl a určitě za sebe každému tento skvělý a všestranný výrobek doporučuji mít vždy doma při ruce. Připravte si i vy svého ,,ochránce“ ;-).

Tedy - alespoň já to po svých zkušenostech určitě VŽDYCKY mít budu - 100% ALOE GEL v kufru nebo batohu, Aloe gel znám možná 10 let ... a jeho pomocné účinky již dokáži ocenit...


ALOE GEL i ostatní produkty s aloe si můžete prohléhnout
na oficiálním webu a eshopu Finclub

 

Jak jste spokojeni s aloe sprayem gelem?

Hodnocení: 10/10 (hlasů: 7)