Vůně, kterou MILUJÍ muži i ženy EdT (toaletní voda, Eau de Toilette) Bondage

Kvalitní, prémiové a originální parfémy londýnského výrobce Milton-Lloyd. Edt Bondage toaletní voda pánská 50 ml

V Milton-Lloyd pracují s esenciálními oleji a jinými příměsi té nejvyšší možné kvality. Zaměřují se, na co možná nejdéle vonící esenciální oleje, v co možná nejvyšší koncentraci. Z těchto surovin poté míchají zkušení odborníci skvělé vůně, aby opakovaně potěšili své věrné zákazníky. V Anglii, je veškerý kosmetický průmysl, včetně výroby parfémů a vonných esencí, přísně regulován a dozorován. Podléhá také nejvyššímu stupni kontroly kvality, zdravotní a alergické nezávadnosti všech použitých látek a produktů.  V Milton-Lloyd jsou náležitě pyšní na to, že veškeré jejich vůně jsou vyrobeny pouze a jen v Anglii a splňují tak všechny vysoké standardy.

►Bondage Hommes

pánská toaletní voda Milton-Lloyd - prémiová vůně je bestsellerem kolekce Bondage. Jemné, aromatické tóny absintu a máty podtrhuje kardamom v jiskrné hlavě této vůně. Srdce ze směsi levandule, tonkových bobů a cedru propůjčuje dlouhotrvající svěžest bohatému základu z hřejivého santalového dřeva, sladké vanilky a pižmové, balzamické pryskyřice.

Velice oblíbený pánský parfém, patří mezi nejprodávanější a nejoblíbenější vůně londýnského výrobce.
Dle nezávislého webu Smell-A-Likes.com, který porovnává jednotlivé vůně pafémů, voní parfém Bondage Hommes jako parfém Le Male od Jean Paul Gaultier.

Tuto toaletní vodu si s oblibou objednávají i ženy, které mají rády pánské nebo UNI vůně. Opravdu dlouho a krásně voní... a každý se ptá a chce jí také ;-)

►Bondage Parfum & Toilette for woman

Bohatě květinová, kořeněná, orientální vůně se specifickým akordem květů pomerančovníku. Další květinové tóny pochází z jasmínu, který jí společně se zázvorem dodává kořeněnou pikantnost. Orientálnímu základu jemného, smyslného pižma propůjčují dlouhotrvající hloubku hřejivé tóny jantaru a mleté vanilky.

► Klikněte na obrázek nebo tento odkaz a zobrazí se vám nabídka v eshopu

Bondage Bondage toaletní voda pánská 50 ml

složení vůně Bondage hommes Edt