Balzám pro průdušky

Inhalační mast při nachlazení, pomáhá při léčbě respiračních onemocněních, rýmě i kašli - Vaporizing Colds RubJak uvolnit dýchání a ucpaný nos?

Vaporizing Colds Rub pro inhalaci i úlevu horních cest dýchacích
Mast je výborným podpůrným prostředkem při léčbě všech respiračních onemocnění, především horních cest dýchacích - rýmou a kašlem.
Obsahuje účinné éterické látky (eukalyptový olej, mentol a kafr), které se při styku s teplou kůží nebo při inhalaci v horké vodě z masti uvolňují.

Jak uvolnit dýchání a ucpaný nos?
Ucpaný nos je průvodce nachlazení nebo rýmy z nachlazení. Inhalace páry a éterických olejů je účinný způsob, jak uvolnit ucpaný nos. Využívá se účinné kombinace mentholu, kafru a eukaliptu, které uvolňují a čistí dýchací cesty.
Pocit ucpaného nosu mívají rovněž lidé trpící tak zvaným syndromem spánkové apnoe. Inhalační mast pomáhá nejen při začínající viróze, ale i při akutním a chronickém kašli, silném zánětu hlasivek a průdušek, ale má význam jako doplňková léčba akutních, ale i chronických chorob dýchacích orgánů.

Způsob použití Vaporizing gelu: Při kašli jemně masírujte hrudník a záda (nebandážujte), při rýmě potírejte čelo a spánky nebo inhalujte mast rozpuštěnou ve vodě,masáže hrudníku a zad při nachlazení, bronchitidě, chřipce a zklidňují dráždivý kašel.

  • inhalace má antiseptické, protivirové a stimulační účinky,
  • uvolňuje a čistí dýchací cesty,
  • rozpuští hleny, pomáhá při senné rýmě
  • masáže tlumí bolesti při artritidě a revmatickém onemocnění

TIP - Video o 27 způsobech využití Vaporizing Golds rub

přejděte do eshopu a prohlédněte si produkt kliknutím na obrázek

Mast je výborným podpůrným prostředkem při léčbě všech respiračních onemocnění, především horních cest dýchacích - rýmou a kašlem. Obsahuje účinné éterické látky (eukalyptový olej, mentol a kafr), které se při styku s teplou kůží nebo při inhalaci v horké vodě z masti uvolňují.

Léčba a ošetřování plísní nehtů přípravkem Vick Vaporub (mast vaporizing)

se stala oblíbenou svou účinností při odstraňování plísní nehtů. Je to velmi jednoduchá léčba, měli byste jen umístit mast na nehty s plísní a nechat 30 minut. Doporučuje se i v případě, že začnete cítit svědění, rozetřete tuto masť rukama a potřete ji na nehty, abyste zabránili šíření houby. (zdroj: https://cz.pinterest.com/pin/526358275181632782/)

Plíseň na nehtech – nehtová mykóza  Plíseň na nohou je obvykle způsobena infekcí, vyvolanou některým z druhů plísní. Často se jí také říká nehtová mykóza. Ve většině případů plíseň napadne nehty na nohou, typicky nejprve palec, odkud se pak infekce šíří dále. Je to přirozeně způsobeno tím, že nehty na nohou jsou značnou část dne uzavřeny  botách.

K ucpanému nosu a silné rýmě se přidávají i další nepříjemnosti - odřený nos!

Výborným pomocníkem na tyto nepříjemnosti je kosmetická vazelína, která postižené místo skvěle promastí. Vazelínu ale využijete i v podzimním i zimním počasí, kdy studený vítr bude nepříjemně ošlehávat vaše tváře a jemné tvářičky dětí. Vazelína chrání jemnou, dětskou pokožku nejen před opruzeninami, ošetřuje zralou a suchou pleť žen i mužů. Pleť zanechává vláčnou, jemnou a napnutou. Vhodná i pro alergiky

Další pomocníci v období nachlazení

Nemoci dýchacích cest, zánětlivá onemocnění plic či plicních sklípků, bronchitida, projevující se dušností nebo kašlem a vykašláváním.

Doplněk stravy ISLANDIS (původně ISLAMAX) je chutný tekutý přípravek, který obsahuje výtažky z islandského lišejníku, přesličky, mateřídoušky a anýzových semen, je slazen medem. Obecně se doporučuje v rámci péče o dýchací cesty.

Péči o krk a hlasivky podpořítě cucavými tabletami fin Zinkofresh. O jihoafrické pelargonii se uvádí, že je prospěšná pro dýchací systém. Tento druh muškátu roste v Jihoafrické republice a je známý také pod názvem „Umckaloabo“ - což dle jazyka kmene Zulu znamená silný kašel. Zulu kmeny používaly tuto rostlinu při kašli a problémech s dýchacími cestami.

Vaporizing gel s mentolem působí jako podpůrný prostředek určený k vnějšímu použití, který přispívá ke zklidnění potíží souvisejících s nachlazením (např. kašel, rýma, únava)

Listopadové "nálady"  můžete zmírnit pomocí produktu fin Relaxinis, který obsahuje výtažky z mučenky, chmele a vřesového květu. Tyto byliny přispívají ke zklidnění organismu, jsou užitečné v zátěžových a stresujících situacích

péče o krk a dýchací cesty, doplňky stravy při nachlazení, dýchacích potížích