Na TRÉMU, STRES i SPÁNEK

Jste ve stresu? Trápí vás neklidný spánek?
Kolikrát jste se dostali do situace, kdy si Vám někdo postěžoval, v jakém chvatu žije, jak ho všechno štve, nic nestíhá, je nesoustředěný, všechno na něj padá, nemůže usnout, ze všeho ho bolí žaludek nebo hlava...nebo poznáváte i sebe?

Dopřejte sobě i ostatním každý den bez stresu!
Vždy je možné najít nějaké řešení. Jen je někdy lepší nebát se spojit více cest dohromady, aby se výsledek dostavil rychleji. Taková volba se pak mnohonásobně vyplatí.

Představujeme vá dva zajímavé bylinkové a přírodní preparáty z hlediska jejich praktického využití a velmi dobrých zkušeností.

fin Avis
obsahuje extrakt z ovesných klíčků, má zklidňující účinek a je vhodný pro všechny, jejichž spánek je negativně ovlivněn v důsledku stresu, úzkosti či deprese. Jeho velkou výhodou je, že je nenávykový a je možné užívat ho dlouhodobě.

Avis - je určen pro každodenní život a mírnou psychickou zátěž
Tento extrakt z ovesných klíčků je nenávykovým a bezpečným prostředkem, vhodným při psychickém vyčerpání, úzkosti a nervozitě. Uvolňuje v napjatých situacích a určitou měrou zbavuje trémy, proto pomáhá dětem, které mají strach ze školy, jsou nesoustředěné a večer nemohou usnout. Je podpůrným prostředkem také při nočním pomočování dětí, zmírňuje nadměrnou citlivost a je vhodný při vyčerpanosti.

fin Relaxinis
pro podporu spánku a zklidnění mysli- obsahuje směs několika bylinek, které se velmi dobře uplatňují proti depresím a při lehkých poruchách nespavosti.
Pomáhá usnout klidně a hluboce, což je to, co si většina lidí, které trápí nepříjemné myšlenky a z nich Relaxinis obsahuje výtažky z mučenky, chmele a vřesového květu. Tyto byliny přispívají ke zklidnění organismu, jsou užitečné v zátěžových a stresujících situacích.plynoucí nespavost, vroucně přeje.

O Relaxinu někteří jeho uživatelé říkají, že je „silnější a účinnější“ než Avis. Posiluje a zklidňuje nervový systém, u nespavosti navozuje hlubší a klidnější spánek a uplatňuje se i tam, kde se vystresovaná osoba cítí ochable a slabě. Tento přírodní prostředek z mučenky, třezalky, chmele a vřesového květu je vhodnou prevencí nejrůznějších depresí, které pro člověka představují velké ohrožení.
Stresové situace mohou poškodit různé orgány, dokonce celou naši imunitu.

Stres souvisí s mnoha dalšími systémy: u dýchacího systému může podpořit vznik astmatických potíží, u svalového systému dochází k bolestem zádového nebo šíjového svalstva, mezi nebezpečné kožní projevy patří atopický ekzém a lupénka.

Mezi imunitním a nervovým systémem existuje totiž úzké propojení, takže špatné psychické zážitky logicky vyvolávají sníženou odolnost našeho organismu a s ní častější nachlazení, nejrůznější alergie, záněty apod. Významnou součástí imunitního systému je střevo, které je orgánem s největší plochou v těle. Jelikož břicho a mozek spolu komunikují a ustavičně si mezi sebou vyměňují informace, pak se nemůžeme divit, že následkem psychické zátěže máme průjem nebo zácpu, dokonce zvracení, pálení žáhy, pociťujeme bolesti v žaludku, zvýšenou chuť k jídlu nebo naopak nechutenství.
čerpáno z Časopis FINCLUB 7/2002

Relaxinis obsahuje výtažky z mučenky, chmele a vřesového květu. Tyto byliny přispívají ke zklidnění organismu, jsou užitečné v zátěžových a stresujících situacích.
fin Aviskoupit   fin Relaxinis - koupit

Náš rádce při výběru produktů

Nabízíme Vám možnost vybrat si účinnou látku, která souvisí s některou z uvedených částí či soustav Vašeho těla (např. mozek, dýchací soustava apod.).

Klikněte si na vybranou část lidské postavy - rádce. Poté se Vám zobrazí seznam produktů, které obsahují látky podporující zdravou činnost té které oblasti. Je na Vás, který produkt (účinnou látku) si již poté vyberete

 Nabízíme Vám možnost vybrat si účinnou látku, která souvisí s některou z uvedených částí či soustav Vašeho těla (např. mozek, dýchací soustava apod.). Klikněte si na vybranou část lidské postavy - rádce. Poté se Vám zobrazí seznam produktů, které obsahují látky podporující zdravou činnost té které oblasti. Je na Vás, který produkt (účinnou látku) si již poté vyberete


 Vybírat můžete z celé nabídky produktů pro ZDRAVÍ