OSLABENÁ IMUNITA

Špatně fungující imunitní systém je jednou z příčin rozvoje řady závažných chorob, které často spadají do tzv. autoimunitních onemocnění. Takovou chorobou je například revmatoidní artritida, kdy organismus vyhodnotí zdravou tkáň jako cizorodou nebo nezdravou a začne ji sám napadat.
K dalším nemocem, které souvisí s oslabenou imunitou a nesprávnou funkcí imunitního systému, patří: alergie, astma, afty, lupénka, ekzémy, roztroušená skleróza, cukrovka prvního typu, chronická únava, myastenie, trombocytopenie a další.
Hlavním úkolem imunitního systému je obrana organismu proti antigenům a patogenům - nebezpečným cizorodým látkám (např. toxinům) či pozměněným buňkám vlastního těla.

Hlavním úkolem imunitního systému je obrana organismu před škodlivými a nebezpečnými látkami a toxiny, které nás napadají každý den.
Imunitní systém nepřetržitě brání organismus před choroboplodnými zárodky a neživými cizorodými částicemi, odstraňuje odumřelé buňky vlastního těla a zasahuje proti nádorovým buňkám.
Jakékoliv poškození imunitního systému vede k častějším infekčním onemocněním, pomalejšímu uzdravování a zvyšuje riziko vzniku některých nádorů.
Pokud často pociťujete únavu, špatně spíte, trpíte nechutenstvím a zejména během chladnějších ročních období trpíte častým nachlazením, stojí za tím s největší pravděpodobností slabý imunitní systém.

Klíče k silné imunitě

Důležitý klíč k silné imunitě objevil již před téměř 70 lety (1939) lékař, nutricionista dr. Weston A. Price, když zjistil že při několika jednoduchých kulturách lidí po celém světě se nevyskytovaly onemocnění tuberkulózy, rakovina, zubní kaz, artritida. Skupinu kultur těchto lidí spojovaly společné znaky, konzumace neupravené stravy a fyzická aktivita. Po přestěhování lidí z těchto kultur do oblastí kde se používá upravená strava a rafinované potraviny nastaly problémy s výskytem infekčních a degenerativních onemocnění.

Posílením imunitního systému se zlepšuje kvalitu života (fyzické funkce a výkon, psychický stav a sociální interaktivitou), u pacientů trpících různými chorobami s imunitním základem, včetně chronických a nevyléčitelných podmínek.

Extrakt z houby Shiitake - NEJPRODÁVANĚJŠÍ DOPLNĚK STRAVY
AHCC® - Výtažek z hub šiitake (Shiitake) - AHCC je silný stimulátor pro Vaši imunitu a efektivní podpůrce narušené imunity >>>

fin Mycelcaps NEW
fin Mycelcaps NEW,Japonská houba Shiitake (houževnatec jedlý), AHCC®Mycelcaps obsahuje aktivní patentovanou sloučeninu AHCC® Professional získanou z mycelií hub Shiitake. Koncem roku 2018 došlo k navýšení množství AHCC® - každá kapsle nyní obsahuje až o 25 % více této hlavní účinné látky.
Japonské houbě Shiitake (houževnatec jedlý) se přezdívá „perla mezi houbami“, v Asii je již několik staletí považována za ceněnou houbu s vysokou výživnou hodnotou. Je zdrojem mnoha látek prospěšných pro organismus, hlavní jsou polysacharidy, které mají kladný vliv na imunitu.
AHCC® je předmětem výzkumů probíhajících zejména v Japonsku (cca 200 studií na zhruba 30 univerzitách), na toto téma vyšla řada odborných publikací. Vědci zkoumají účinky AHCC® u vysokého krevního tlaku, u narušené imunity, prokazují jeho význam pro oslabené jedince, rekonvalescenty, lidi ve stresu. Je vhodný pro udržování zdraví ve znečištěných oblastech, součástí ochrany před civilizačními problémy, nápomocný pro lepší zvládání zátěžových situací.

Podívejte se na efektivního podpůrce imunitního systému - patentovaný přírodní produkt s extraktem AHCC® ► koupit


https://www.fcc-club.cz/Obrazky/antibi%201.jpg?1545905459

Antibi® - pro přirozenou obranyschopnost - prospěšný zejména v obdobích považovaných za nepříznivé a vyžadujících podporu imunitního systému. Dobrá imunita umožňuje první linii obrany vůči infekci a slouží jako stále „ostražitý“ strážce v případě náhlého napadení těla.

Antibi® představuje kombinaci těchto výtažků: extrakt z echinacey, z hroznových jader, z česneku, z póru zahradního, z houby rezavec šikmý, propolisový extrakt, bílé víno, med, olivový a oreganový olej...

Antibi® ► koupit

 


Skvělých regeneračních schopností žraločích jater a oleje si povšimli tamní rybáři.
Zjistili, že olej, který získávali z jater žraloka a uchovávali ve speciálních kožených vacích urychluje hojení kůže pokud jsou jim potírány rány, dále celkově posiluje organizmus, zmírňuje otoky a záněty.
Povšimli si také lepší kondice těch, kteří olej pravidelně užívali.

O žralocích je obecně známo, že jsou pravděpodobně nejdéle žijící obratlovci, zatímco jiné druhy vymizely. Během svého vývoje si tento predátor vytvořil dokonalý obranný systém, který mu umožňuje přežít i ty největší nástrahy přírody.


Žralok prakticky nikdy neonemocní zhoubným onemocněním, je odolný vůči všem infekčním onemocněním a rány se mu hojí velmi rychle.


Dokonce i žraloci žijící ve vodách, kde byly prováděny jaderné výzkumy neonemocněli rakovinou.
Laboratorní pokusy naočkovat žraloka nádorovými buňkami skončily nezdarem. Žraloci obvykle umírají stářím a jejich největším nepřítelem je člověk.
Žralok je považován za nejzdravějšího ze všech zvířat a v množství životní síly a energie nemá sobě rovného.
Samotný olej ze žraločích jater není žádnou novinkou, má svou dávnou historii ve skandinávské lidové medicíně. Je to zdroj omega-3 nenasycené mastné kyseliny, které si organismus nedokáže vyrobit a musí je přijímat v potravě.

Omega 3 mastné kyseliny

mají mimo jiné klíčový význam pro správnou činnost mozku, což se projeví i na naší psychice. Omega 3 mastné kyseliny jsou velmi důležité při snižování rizika vzniku deprese a za zmínku rozhodně stojí i vztah těchto zdravých tuků k inteligenčnímu kvocientu.
Omega 3 nenasycené mastné kyseliny jsou nepostradatelné pro náš organismus a většinu z nich si náš organismus sám neumí vytvořit. Proto je nezbytné je stravou přijímat, na rozdíl od nasycených tuků, které našemu tělu dodávat nemusíme.

Omega 3 nenasycené mastné kyseliny v přírodních doplňcích stravy

fin Bi-iomaxin caps - zdroj omega-3 - olej ze žraločích jater a rybí olejový koncentrát, přispívá k posílení imunitního systému. v Bi-iomare caps obsahuje olej ze žraločích jater, který je zdrojem látek jako alkylglyceroly, squalamin, squalen či omega-3 nenasycené mastné kyseliny, které si organismus nedokáže vyrobit a musí je přijímat v potravě. Obsahuje kyselinu dokosahexanovou (DHA) a kyselinu eikosapentaenovou (EPA). Žraločí olej je obohacen o vitamín E, který přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. Epamarcaps Strong obsahuje 1000 mg rybího oleje získaného z ryb, které jsou hojným zdrojem omega-3 nenasycených mastných kyselin, zejména EPA (kyselina eikosapentaenová) a DHA (kyselina dokosahexaenová). EPA a DHA pomáhají zachovat zdravé srdce (příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg EPA a DHA denně). DHA je důležitá pro správný vývoj a funkci mozku (je totiž hojně zastoupenou složkou mozkové tkáně a důležitým stavebním kamenem struktury mozku), zároveň je důležitou součástí oční sítnice, napomáhá tak správné funkci zraku.
fin Bi-iomaxin caps koupit fin Bi-iomare caps koupit fin Epamarcaps Strong koupit

Věděli jste, že Vitamin D nás chrání před viry včetně koronavirů, únavou a celou řadou onemocnění? ...

Vitamin D měli mnozí z nás v povědomí především v souvislosti s našimi kostmi, a tedy jeho rolí v regulaci vápníku v těle. Jeho důležitost pro náš organismus ale sahá ještě mnohem dále. Kromě významné podpory imunity a kardiovaskulárního systému nám také pomáhá zvládat stres a zároveň předcházet úzkostným a depresivním stavům. Ne náhodou jej v současné době lékaři doporučují i v prevenci covid-19. (zdroj: 21.9.2020 - Novinky.cz)

Věděli jste, že nedostatek vitaminu D je jedním z důvodů, proč v zimě či na jaře onemocníte chřipkou nebo jinými respiračními onemocněními? Právě v období chřipkových epidemií,kdy se spotřebují zásoby vitaminu D vytvořené díky slunečnímu záření v létě, bývá jeho hladina nejnižší. Zejména v zimních a jarních měsících trpí nedostatkem vitaminu D téměř 50% naší populace.

V nabídce najdete i další produkty pro posílení imunity

Česnek je jednou z nejcennějších potravin na Zemi. Ovšem jeho charakteristický zápach nás jistým způsobem omezuje - nemůžeme si pak dovolit pojídat ho příliš často a ve větší míře. Do našich zemí se dostal ze střední Asie - z Mongolska. Znali ho i ve starověkuv celé oblasti Středomoří. Byl považován za posvátnou rostlinu, Řekové a Římané jím krmli své vojáky, u Židů se stal charakteristickou součástí jídelníčku. V našich zemích se také tradovalo jeho ochranné působení proti magickým bytostem.

 • Produkt Biiolicaps obsahuje česnekový extrakt zpracovaný metodou, která ho zbavuje zápachu a přitom zachovává všechny účinné látky.

Doplněk stravy Remasacaps obsahuje vysoce kvalitní výtažek z hlívy ústřičné (Pleurotus ostreatus). Tato jedlá houba má dlouhou historii v tradiční čínské medicíně, kde je používána již více než 3000 let. Hlíva ústřičná je přirozeným zdrojem beta-glukanů, řady vitamínů a minerálů, které jsou prospěšné pro vitalitu a celkovou pohodu organismu, obsahuje vlákninu, která má příznivý vliv na peristaltiku střev. Díky obsahu těchto látek představuje přírodní podporu správného fungování organismu je užitečná během rekonvalescence, je vhodná pro upevnění vitality a energie. Přípravek je často žádán osobami, které řeší problémy s bradavicemi nebo chtějí podpořit péči o kloubní aparát.

Echinacea - Třapatka nachová (Echinacea purpurea), tradiční léčivá bylina severoamerických indiánů je u nás čím dál oblíbenější. Dovede významně podpořit vlastní obranyschopnost organismu proti infekcím a navíc potlačuje bakterie i některé viry. Zázračná rostlina echinacea je častým pomocníkem i při infekcích různého druhu; hlavně při opakovaných a častých infekcích (v důsledku slabého imunitního systému), při plísních na nohou, při zánětech ústní dutiny (například častý zánět dásní) či zánětech očních spojivek. Účinným bojovníkem je echinacea i proti oparu na rtech, hemoroidům či ekzémů či lehkých popálenin.

Vitamín C přispívá k tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí, chrupavek, zubů, dásní, kůže a krevních cév. Má kladný vliv na obranyschopnost organismu, na optimální činnost nervové soustavy. Podílí se na ochraně buněk před oxidativním stresem, je užitečný v boji s únavou, zvyšuje vstřebávání železa. Je prospěšný pro posilnění organismu.

 • Doplněk stravy Sweetacertabs obsahuje vitamín C získaný z tropické
  třešně aceroly a černého rybízu. Je slazen fruktózou (ovocný cukr), glukózou (hroznový cukr) a sacharózou. Je velmi chutný a dlouhodobě oblíbený mezi mladší i starší generací.
 • Doplněk stravy Xyliacertabs obsahuje vitamín C získaný z tropické třešně aceroly a černého rybízu. Je slazen xylitolem - přírodní sladidlo, získává se z březové kůry, je vhodné i pro diabetiky.

Jedenáct nejlepších přírodních antibiotik a jak je používat - pro každodenní otravné a nepříjemné infekce, které neohrožují život, existují některé velice silné a účinné možnosti. V článku uvádíme seznam nejlepších přírodních antibiotik, které jsou známé a široce užívané lidskou populací.

 Colostrum obsahuje kozí mlezivo, které je bohatým zdrojem mnoha zdraví prospěšných látek. Kolostrum není možné vyrobit chemickou či syntetickou cestou - je jedinečné, nenahraditelné a nenapodobitelné.  Remasacaps obsahuje vysoce kvalitní výtažek z hlívy ústřičné (Pleurotus ostreatus). Tato jedlá houba má dlouhou historii v tradiční čínské medicíně, kde je používána již více než 3000 let. Hlíva ústřičná je přirozeným zdrojem beta-glukanů, řady vitamínů a minerálů, které jsou prospěšné pro vitalitu a celkovou pohodu organismu. Obsahuje také vlákninu, která má příznivý vliv na peristaltiku střev. Díky obsahu těchto látek hlíva představuje přírodní podporu správného fungování organismu, je užitečná během rekonvalescence, vhodná pro upevnění vitality a energie nebo jako zdroj vlákniny. Česnekový extrakt zpracovaný metodou, která ho zbavuje zápachu a přitom zachovává všechny účinné látky. Složky obsažené v česnekovém extraktu mají příznivý vliv na organismus a přispívají ke zlepšení imunity. Česnek (Allium sativum) působí jako antioxidant, pomáhá udržovat normální hladinu cholesterolu a krevních tuků a podílí se na metabolismu sacharidů. Přispívá k normální funkci dýchacího systému a podílí se na přirozené obranyschopnosti organismu.

fin Colostrum

koupit

fin Remasacaps

koupit

  fin Biiolicaps

koupit

 Antibi® - pro přirozenou obranyschopnost - prospěšný zejména v obdobích považovaných za nepříznivé a vyžadujících podporu imunitního systému. Dobrá imunita umožňuje první linii obrany vůči infekci a slouží jako stále „ostražitý“ strážce v případě náhlého napadení těla.

Antibi® představuje kombinaci těchto výtažků: extrakt z echinacey, z hroznových jader, z česneku, z póru zahradního, z houby rezavec šikmý, propolisový extrakt, bílé víno, med, olivový a oreganový olej...

https://www.fcc-club.cz/Obrazky/antibi%201.jpg?1545905459

Antibi®

koupit


V nabídce najdete i další produkty pro posílení imunity

Doplňky stravy pro imunitní systém, pro podporu imunity

70% imunity se vytváří právě v trávicím traktu

Přítomnost probiotických mikroorganismů, laktobacilů a bifidobakterií jsou důležité pro funkčnost imunity. Kolonizace probiotickými kmeny formuje rovnováhu tolerance a imunity vůči cizorodým vlivům.
Především v situacích, kdy máme sníženou obranyschopnost, mají své nezastupitelné místo vitamíny, probiotika a enzymy.

 • Probiotika příznivě ovlivňují střevní mikroflóru.
 • Vitamíny, které organizmus nevyrábí a proto musíme dbát na jejich pravidelný přísun, se stávají v našem těle důležitou složkou enzymů.

Možné komplikace během oslabení imunity:

 • zvýšená náchylnost ke vzniku onemocnění (infekce, záněty)
 • špatné hojení ran, bolestivé koutky úst
 • plísně na kůži – zejména na nohou a nehtech
 • vyrážky, ekzémy, lupy, svědění kůže, bradavice
 • ječné a vlčí zrno
 • kvasinková infekce
 • záněty očí – zánět spojivek, rohovky, středního ucha
 • mononukleóza
 • zápal plic
 • pásový opar

 

 Všechny produkty pro zdraví najdete na  eshopu Finclub.cz

Náš rádce při výběru produktů

Nabízíme Vám možnost vybrat si účinnou látku, která souvisí s některou z uvedených částí či soustav Vašeho těla (např. mozek, dýchací soustava apod.).

Klikněte si na vybranou část lidské postavy - rádce. Poté se Vám zobrazí seznam produktů, které obsahují látky podporující zdravou činnost té které oblasti. Je na Vás, který produkt (účinnou látku) si již poté vyberete

 Nabízíme Vám možnost vybrat si účinnou látku, která souvisí s některou z uvedených částí či soustav Vašeho těla (např. mozek, dýchací soustava apod.). Klikněte si na vybranou část lidské postavy - rádce. Poté se Vám zobrazí seznam produktů, které obsahují látky podporující zdravou činnost té které oblasti. Je na Vás, který produkt (účinnou látku) si již poté vyberete


 Vybírat můžete z celé nabídky produktů pro ZDRAVÍ