Vyberte si svůj Fintabs zdroj vápníku


Již před více než 25 lety prohlásil Charles Dent, že prevencí osteoporózy ve stáří je vybudování co nejlepšího skeletu v dětství.
Proto zejména v období dospívání je nesmírně důležitý dostatečný příjem vápníku, dostatek přiměřené zátěže, to vše samozřejmě s ohledem na celkovou životosprávu.
Vápník nezbytný minerál
Minerálů je zapotřebí pro tvorbu tělesných tekutin, stavbu kostí, údržbu nervové soustavy a regulaci svalového napětí,
včetně svalstva kardiovaskulárního systému.
Protože jsou minerálie zapojeny do všech činností enzymů, jsou nezbytné pro správné využívání vitaminů a dalších živin.
Lidské tělo jako každá přírodní jednotka musí udržovat vlastní chemickou rovnováhu. Ta závisí na množstvích jednotlivých prvků v organismu a zvláště na vzájemném poměru některých prvků.
Stav každého prvku v těle ovlivňuje všechny ostatní, takže v případě nevyrovnaného množství jednoho z prvků je ovlivněn stav všech minerálií.
Pokud nedojde k nápravě, pak může dojít k řetězové reakci nevyrovnaností, která povede k onemocnění.

Zdroj Mudr. R.Jelínek Finclub

Co způsobuje nedostatek vápníku?Fintabsy – vhodná ochrana kloubů a kostí před opotřebením. Přípravky FINTABS poskytují organismu vápník, křemík, biotin, hořčík, chrom a vitamin C.

 • bolesti kloubů
 • osteoporózu (řídnutí kostí)
 • necitlivost horních a dolních končetin
 • revmatické záněty kloubů
 • svalové křeče
 • bušení srdce
 • problémy s pamětí
 • nervozitu
 • úbytek energie
 • lámavost nehtů
 • ekzémy
 • kazivost zubů    

Fintabsy – vhodná ochrana kloubů a kostí před opotřebením.
Přípravky FINTABS poskytují organismu vápník, křemík, biotin, hořčík, chrom a vitamin C.
Jsou nápomocné v péči o dobrý stav kloubů, vlasů, nehtů a pokožky, pomáhají udržet pružnost a ohebnost pohybového aparátu. Jsou v oblibě u žen a doporučovány zejména střední generaci či sportovcům ale i dětem v období růstu.


Vyberte si také svůj Fintabs

Pro střední generaci či sportovcům FINTABS C
FINTABS C Pro pružné klouby a zdravou pokožku

fintabs cPřípravek poskytuje organismu vápník, křemík, biotin, hořčík, chrom a vitamin C.
Je nápomocný v péči o dobrý stav kloubů, vlasů, nehtů a pokožky, pomáhá udržet pružnost a ohebnost pohybového aparátu.
Je doporučován zejména střední generaci či sportovcům.
Obsahuje látku:  biotin, chrom, citrusové bioflavnoidy, hořčík, křemík, prášek z aceroly, vápník, vitamin C

Fintabs C se velmi osvědčil při padání vlasů, u lámavých nehtů, ale i při křečových žilách. Obsahuje nejvíc křemíku ze všech Fintabsů (121 mg), dále hořčík, vápník, chrom, vitamin C, vitamin P a biotin. Ve srovnání s Fintabs pro má méně vápníku, avšak obsahuje navíc hořčík, který napomáhá ukládat vápník v kostech. Fintabs C umožňuje zachovat pružnost pohybového aparátu, především kloubů.

► Zakoupíte zde


FINTABS pro Pro krásné vlasy, nehty a pleť
Fintabs pro je ideální pro ženy, pro jejich zdravé a krásné vlasy a s tím spojené další atributy ženské krásy pěkné nehty a pleť.

Fintabs Pro obsahuje kombinaci přírodních látek, která příznivě ovlivňuje dobrý stav kostí, kloubů, vlasů, nehtů a pleti. Obsažené složky (především křemík) pomáhají zpomalit šedivění vlasů, přispívají ke zpevnění nehtů, k udržení pružné a mladistvé pleti.
Antioxidační složky vitamin A, E, minerály selen a zinek pomáhají v boji s volnými radikály, které způsobují degenerativní onemocnění a stárnutí organismu. Obsažený zinek zlepšuje kvalitu pokožky, podílí se na tvorbě kolagenu, působí proti akné, proti zeslabení nehtů a vzniku bílých skvrn na nich, urychluje hojení ran. PABA je jedna ze složek kyseliny listové, která napomáhá prevenci zhoubných nádorů kůže, navrací poškozený pigment kůže. Navrací opětovné vybarvení šedivých vlasů, pokud bylo způsobeno nedostatkem výživy a stresem.
Obsahuje látku: biotin, chrom, hořčík, křemík, kyselina listová, selen, vápník, vitamin A, vitamin B2, vitamin B5, vitamin B6, vitamin C, vitamin E
Fintabs pro obsahuje složky, které kromě péče o pohybový aparát prospívají vlasům, nehtům či pleti.Kdy Fintabs Pro pomáhá:

 • podporuje růst, zlepšení a udržení mladistvého stavu pokožky,
 • zlepšuje kvalitu vlasů a nehtů,
 • zpomaluje proces šedivění vlasů a posiluje jejich růst,
 • podporuje tvorbu kolagenu,
 • ochraňuje před UV zářením,
 • je podpůrným přípravkem při kožních problémech,
 • udržuje zdravý stav kostí a kloubů,
 • zmírňuje bolesti páteře.

Zakoupíte zde


FINTABS CD pro mladé pro děti, dospívající mládež, také pro nastávající maminky FINTABS CD nezbytný zdroj vápníku
    
Fintabs CD představuje zdroj vápníku doplněný o hořčík, křemík a vitamíny. Tyto látky jsou prospěšné pro mládež v období růstu, nastávající maminky nebo sportovce.FINTABS CD nezbytný zdroj vápníku v období růstu,účinný preparát pečující o zdravé kosti a klouby, ochraňuje kosti, zuby, udržuje kvalitní mléko

Krabička má zelenou barvu, stačí si vzpomenout na rčení „mládí má zelenou“.
Hned se vám vybaví, že tento produkt Fintabs CD je výborný zejména pro mladé pro děti, dospívající mládež a nebo také pro nastávající maminky (které mají malé děti v bříšku).

Přípravek se díky svému složení doporučuje zejména dětem a mládeži v období růstu, nastávajícím maminkám nebo sportovcům. Jedná se o hodnotný zdroj vápníku (vápník je důležitý pro stavbu kostí a zubů), jehož vstřebatelnost je podporována vitaminy D a C.
Obsahuje látku: hořčík, křemík, vápník, vitamin C, vitamin D

Zakoupíte zde


FINTABS CD Bori pro pevné kosti v každém věku

Je obohacen o bor, což z něj činí vynikající preparát pečující o pohybové ústrojí, vhodný zejména pro střední a starší generaci, která už takovou péči potřebuje.

A jelikož je červený připomíná červenou kontrolku, která začíná blikat ve středním věku a upozorňovat, že je nejvyšší čas začít dbát o svou tělesnou schránku.

Přípravek FINTABS CD Bori se doporučuje populaci středního věku, ženám v přechodu, osobám se zlomeninami nebo starší generaci pro udržení pevných a zdravých kostí. Je obohacen o bor, který pomáhá snižovat uvolňování vápníku z kostí, a vitamin K1, který se podílí na regeneraci kostí.
Obsahuje látku: biotin, bór, hořčík, křemík, prášek z aceroly, vápník, vitamin C, vitamin D, vitamin K
zaměřen zejména na doplňování minerálů pro kostní metabolismus u osob starší generace, kdy je zapotřebí snižovat uvolňování vápníku z kostí. Obsažený bór velmi výrazně snižuje vylučování vápníku, přírodní vitamin K zlepšuje funkci buněk, které se podílejí na tvorbě a regeneraci kostí, hořčík spolu s vitaminem D zajišťuje optimální vstřebatelnost vápníku.
Přípravek je velmi vhodný i u dospívajících v období zvýšeného růstu, v těhotenství a u sportovců, u nichž stoupají nároky na potřebu vápníku, neboť může být inaktivován hromaděním kyseliny mléčné, která vzniká po fyzické zátěži.
Obsahuje látku: biotin, bór, hořčík, křemík, prášek z aceroly, vápník, vitamin C, vitamin D, vitamin K

Kdy Fintabs CD Bori pomáhá:Fintabs CD bori obsahuje složky, které poskytují organismu výživu pro pohybový aparát, vápník je zde obohacen o hořčík, křemík, bor, vitamíny K1, D3, C a biotin. Tyto látky jsou užitečné pro střední generaci, seniory, ženy v přechodu.

 • má příznivý vliv na stav kostí, kloubní tkáně, nehtů a vlasů,
 • je účinnou ochranou proti osteoporóze.
 • zlepšuje vstřebávání vápníku,
 • ovlivňuje enzymatické funkce v lidských buňkách,
 • zvyšuje odolnost organismu,
 • zlepšuje kvalitu pokožky,
 • má antioxidační účinky,

 

Zakoupíte zde


Vyberte si také svůj Fintabs

Vápník přispívá k normální: srážlivosti krve, energetickému metabolismu, činnosti svalů, funkci nervových přenosů a trávicích enzymů, podílí se na procesu dělení a specializace buněk, je potřebný pro udržení normálního stavu zubů a kostí, vápník je potřebný pro normální růst a vývin kostí u dětí.