S JAREM PŘICHÁZÍ I ALERGIE

aneb ALERGIE bez chemie
Jaro bývá pro alergiky nejnáročnější, ale mnozí tímto onemocněním trpí i celoročně... zkuste zmírnit jarní alergie pomocí bylinek.
Mírnou alergickou reakci léčíme antihistaminiky, vážnější průběh vyžaduje léčbu kortikosteroidy, kalciovými preparáty, léky s neurovegetativními účinky atd.
Součást komplexní protialergické terapie tvoří i řada alternativních léčebných postupů (akupunktura, homeopathie), fytoterapie (protialergický účinek rostliny Perilla frutescens, Echinacea purpurea).
Firma FINCLUB nabízí vynikající preparáty, které obsahují perillu.

Extrakt z Perilly frutescens příznivě působí na  Alergie, Ekzémy a bez vedlejších účinků
Alergici každé jaro vítají s kapesníkem v ruce a se slzami v očích. Mívají pocit věčně ucpaného nosu, ale také svědění v nose, trápí je vodnatá rýma i kýchání.

Alergie v současné době trápí asi 2,5 milionu Čechů a jejich počet stále stoupá.
Přibývá ovšem nejen pacientů s alergickou rýmou, ale také ekzematiků i astmatiků a stále častěji se tato onemocnění dokonce vyskytují současně.

Mezi hlavní jarní pylové alergeny patří zejména pyly jarních dřevin, jako jsou bříza, olše, líska, habr, javor, dub, cypřiš, jasan, buk, kaštanovník, ořešák, jilm, topol, platan a další.
U citlivých osob mohou způsobit velmi nepříjemnou alergickou reakci, která může v nejtěžších případech vyústit i v život ohrožující stav. To se však naštěstí stává velmi zřídka a velký dík za to patří zejména různým protialergickým lékům. Úlevu ale lze hledat i u podpůrných metod.

Přípravky Aleracaps a Aleramis obsahují výtažek z perily křovité (Perilla frutescens), která přispívá k ochraně organismu ve znečištěném prostředí.Perilla frutescens obsahuje substance, které pomáhají zmírňovat reakce na pyl, prach, houby či plísňové výtrusy. Tato rostlina produktuje cytokiny (cytokiny se významně účastní na imunitní odpovědi organismu) a specifické protilátky. Přípravky Aleracaps a Aleramis obsahují výtažek z perily křovité (Perilla frutescens), která přispívá k ochraně organismu ve znečištěném prostředí.Perilla frutescens obsahuje substance, které pomáhají zmírňovat reakce na pyl, prach, houby či plísňové výtrusy. Tato rostlina produktuje cytokiny (cytokiny se významně účastní na imunitní odpovědi organismu) a specifické protilátky. Prací gel na jemné a dětské prádlo je stejně účinný jako ostatní prací prostředky řady La Oca, navíc je velmi ohleduplný a šetrný k citlivé pokožce. Je určen pro praní všeho druhu prádla a vláken včetně jemného, intimního a dětského prádla, hedvábí, tergalu, syntetických vláken a také vlny, které dodává ebkost. Přípravek má vyvážené složení, neobsahuje žádnou alergenní složku, je výborný pro praní prádla dětí či osob s velmi citlivou pokožkou.

fin Aleramiskoupit  

  fin Aleracaps - koupit      Prací gel la Oca - koupit   

Nově v nabídce i žvýkačky s perillou!

Nové žvýkačky pro lepší zvládnutí alergických příznaků nabízí až trojnásobek Perilly frutescens v jedné žvýkačce (toto množství odpovídá polovině kapsle produktu Aleracaps; tím pádem dvě žvýkačky = jedna kapsle Aleracapsu).

Žvýkačku se doporučuje žvýkat nejméně 10 až 15 minut, aby se dostatečně uvolnily obsažené přírodní složky. N a produkt se můžete podívat zde

žvýkačky  s perillou na alergické projevy. rychlá úleva

Náš rádce při výběru produktů

Nabízíme Vám možnost vybrat si účinnou látku, která souvisí s některou z uvedených částí či soustav Vašeho těla (např. mozek, dýchací soustava apod.).

Klikněte si na vybranou část lidské postavy - rádce. Poté se Vám zobrazí seznam produktů, které obsahují látky podporující zdravou činnost té které oblasti. Je na Vás, který produkt (účinnou látku) si již poté vyberete

 Nabízíme Vám možnost vybrat si účinnou látku, která souvisí s některou z uvedených částí či soustav Vašeho těla (např. mozek, dýchací soustava apod.). Klikněte si na vybranou část lidské postavy - rádce. Poté se Vám zobrazí seznam produktů, které obsahují látky podporující zdravou činnost té které oblasti. Je na Vás, který produkt (účinnou látku) si již poté vyberete


 Vybírat můžete z celé nabídky produktů pro ZDRAVÍ