Zdraví po celý rok

O zdravý životní styl se snažíme celý rok, ale právě začátkem nového roku bývají naše snahy nejintenzivnější.
Často za to může naše novoroční předsevzetí nebo vánoční hodování.
Nadměrný příjem energie, přemíra tuku, cukru a alkoholu a úprava jídel smažením, řejídání a špatná kombinace potravin mohou způsobit potíže okamžité i dlouhodobé.
Díky nevyváženosti stravy dostane zabrat během nejen vaše tělo, ale také pleť.

Nabízíme pár tipů pro vylepšení zdraví na celý rok... které budeme postupně doplňovat...

LEDEN
► ÚNOR    ► BŘEZEN     ► DUBEN     ► KVĚTEN ► ČERVEN
► ČERVENEC ► SRPEN ► ZÁŘÍ ► ŘÍJEN ► LISTOPAD ► PROSINEC

LEDEN

Jak pozitivně ovlivňit činnost střev, trávení i vyprazdňování a napomoci očistě těla po vánočním hodování?
Léčivé účinky aloe vera zná lidstvo už celá tisíciletí. Pro zlepšení zažívání působí vysoce efektivně čistý extrakt z Aloe vera, které, mimo jiné, podporuje regeneraci střevní výstelky.

Gel z aloe vera má nejen chladivé, hydratační a protizánětlivé účinky, ale dokáže napomáhat i likvidaci bakterií, virů a plísní. Čistá šťáva z aloe vera se používá vnitřně jako prostředek podporující správnou činnost zažívacího a imunitního systému.
Při zažívacích potížích, to znamená například při pálení žáhy, ale také při chronické zácpě nebo naopak při průjmech. Šťáva z aloe vera detoxikuje střeva a neutralizuje nadměrnou žaludeční kyselost. Příznivé účinky šťávy se projevují také při potížích se slinivkou břišní, aloe vera podporuje vylučování žluči. Všem, kteří mají oslabený imunitní systém, by konzumace šťávy z aloe vera měla pomáhat při potlačování infekcí.

V naší nabídce najdete velmi kvalitní produkt z Itálie, obsahuje až 99,8 % organického gelu z listů Aloe Vera Barbadensis. Je nepasterizovaný, bez alergenů, aromat, chemických přísad, stabilizátorů, sladidel či barviv, v praktickém balení - vhodném i jako dárek.
Výrobce při pěstování Aloe Vera nepoužívá žádné chemikálie, pesticidy či fungicidy. Organické pěstování je certifikované ECOGRUPPO ITALIA, veškeré procesy dodržují tzv. GREEN CONCEPT a splňují certifikát HALAL.

Kliknutím na tento odkaz nebo obrázek vstoupíte do nabídky eshopu...

V naší nabídce najdete elmi kvalitní produkt z Itálie, obsahuje až 99,8 % organického gelu z listů Aloe Vera Barbadensis. Je nepasterizovaný, bez alergenů, aromat, chemických přísad, stabilizátorů, sladidel či barviv, v praktickém balení - vhodném i jako dárek. Výrobce při pěstování Aloe Vera nepoužívá žádné chemikálie, pesticidy či fungicidy. Organické pěstování je certifikované ECOGRUPPO ITALIA, veškeré procesy dodržují tzv. GREEN CONCEPT a splňují certifikát HALAL.
V lednu je podle tradiční čínské medicíny potřeba posilovat močový měchýř.

Zánětem močového měchýře trpí častěji ženy.
Statisticky patří mezi časté odběratele těchto produktů osoby, které chtějí poskytnout svému močovému ústrojí zvýšenou péči. Mezi kupujícími jsou to většinou ženy, které hledají cesty, jak přírodní cestou dbát o pohodu střev či močových cest...

Kliknutím na tento odkaz nebo obrázek vstoupíte do nabídky eshopu...

V lednu je podle tradiční čínské medicíny potřeba posilovat močový měchýř. Zánětem močového měchýře trpí častěji ženy. Statisticky patří mezi časté odběratele těchto produktů osoby, které chtějí poskytnout svému močovému ústrojí zvýšenou péči. Mezi kupujícími jsou to většinou ženy, které hledají cesty, jak přírodní cestou dbát na pohodu střev či močových cest...
ÚNOR

Chladné zimní počasí může mít za následek různá virová onemocnění díky oslabenému imunitnímu systému. Imunitní systém nepřetržitě brání organismus před choroboplodnými zárodky a neživými cizorodými částicemi, odstraňuje odumřelé buňky vlastního těla a zasahuje proti nádorovým buňkám.
Jakékoliv poškození imunitního systému vede k častějším infekčním onemocněním, pomalejšímu uzdravování ...

Jak můžete podpořit imunitní systém se dozvíte také zde

Doplněk stravy Bi-iomare caps je dlouhodobě nejpopulárnější a nejžádanější produkt Finclubu, vhodný pro všechny věkové kategorie!

Kliknutím na jednotlivé obrázky vstoupíte do nabídky eshopu...

fin Bi-iomare caps
 fin Colostrum- 100% kozí kolostrum
Bi-iomare caps obsahuje olej ze žraločích jater, který je zdrojem látek jako alkylglyceroly, squalamin, squalen či omega-3 nenasycené mastné kyseliny, které si organismus nedokáže vyrobit a musí je přijímat v potravě. Obsahuje kyselinu dokosahexanovou (DHA) a kyselinu eikosapentaenovou (EPA). Žraločí olej je obohacen o vitamín E, který přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. Colostrum obsahuje vitamíny, minerály, stopové prvky a také významné bílkoviny, aminokyseliny, enzymy a přirozené růstové faktory a inhibitory proteáz, hrající velmi výraznou roli v imunitním systému

NACHLAZENÍ, RÝMA.....

Vaporizing Colds Rub pro inhalaci i úlevu horních cest dýchacích
Mast je výborným podpůrným prostředkem při léčbě všech respiračních onemocnění, především horních cest dýchacích - rýmou a kašlem.
Obsahuje účinné éterické látky (eukalyptový olej, mentol a kafr), které se při styku s teplou kůží nebo při inhalaci v horké vodě z masti uvolňují.

Kliknutím na jednotlivé obrázky vstoupíte do nabídky eshopu...

Inhalační mast

Vazelína

Jak uvolnit dýchání a ucpaný nos?  Vaporizing Colds Rub pro inhalaci i úlevu horních cest dýchacích Mast je výborným podpůrným prostředkem při léčbě všech respiračních onemocnění, především horních cest dýchacích - rýmou a kašlem. Obsahuje účinné éterické látky (eukalyptový olej, mentol a kafr), které se při styku s teplou kůží nebo při inhalaci v horké vodě z masti uvolňují. čistá kosmetická vazelína - univerzální výrobek se širokým spektrem použití- Je výborná k promašťování suché pokožky a ošetření jizviček, na ochranu pleti před vlhkem a chladem. Doporučujeme také na hrubou a popraskanou kůži, zejména pat, kolen a loktů. Chrání jemnou, dětskou pokožku před opruzeninami, ošetřuje zralou a suchou pleť žen i mužů. Pleť zanechává vláčnou, jemnou a napnutou. Doporučujeme používat vazelínu jako ochranný krém při práci, ale též po následném umytí rukou. V zimě aplikujte před pobytem venku. Vazelína zabraňuje bolestivému ošlehání obličeje a popraskání rtů. Po ošetření tvrdé kůže pemzou důkladně vetřete vazelínu do chodidel, zejména do kůže na patě. Obsahuje čistou kosmetickou vazelínu, která má vysoký ochranný a hydratační účinek. Vhodná i pro alergiky, hypoalergenní Je vhodná také jako základ pro výrobu mastí

K ucpanému nosu a silné rýmě se přidávají i další nepříjemnosti - odřený nos! Výborným pomocníkem na tyto nepříjemnosti je kosmetická vazelína, která postižené místo skvěle promastí... ► více zde

V únoru můžete osvěžit svou zimou strádající pleť a zárovň také využít doplněk stravy fin Vi-vaHA collagen jako skvělý valentýnský dárek! Doplněk stravy fin Vi-vaHA collagen obsahuje rybí hydrolyzovaný kolagen Peptan™, kyselinu hyaluronovou a vitamín C. Kolagen a kyselina hyaluronová jsou důležité pro zdraví pokožky, pojivové tkáně a pohybového aparátu. S přibývajícím věkem se jejich tvorba postupně snižuje, proto je vhodné je doplňovat. Přispívají k udržení pružné a svěží pleti, podporují hydrataci pokožky, pozitivně ovlivňují její hebkost a elasticitu.

Kliknutím na  jednotlivé obrázky vstoupíte do nabídky eshopu...

fin Vi-vaHA collagen

krém s kyselinou hyaluronovou

Doplněk stravy fin Vi-vaHA collagen se doporučuje ženám i mužům ve zralém věku, je vhodné užívat ho po dobu 4 až 8 týdnů. S věkem pokožka ztrácí schopnost regenerace a přirozené produkce kolagenu, což vede ke ztrátě její pevnosti a k tvorbě vrásek. Kolagen je základní stavební hmotou pojivových tkání, tedy i chrupavky. Rybí kolagen Peptan™ nezatěžuje trávicí systém a je velmi dobře vstřebatelný. Vivania je velmi kvalitní krém obsahující kyselinu hyaluronovou, jejíž obsah v pokožce s věkem klesá a tento pokles vede ke vzniku vrásek a dalších projevů stárnutí kůže.  Krém je obohacen o koenzym Q10, vitamín E, jojobový olej a další složky, které podporují udržení krásné a svěží pleti. Pomáhají pokožce udržet pružnost a svěžest, přispívají k její regeneraci a hydrataci, hrají významnou roli v boji s vráskami a příznaky stárnutí pleti.  Krém je výborný pro střední generaci, pro zralou pokožku, vhodný pro denní a noční používání i pod make-up. Jeho pH odpovídá pH pokožky.


BŘEZEN

Po mnoha zimních měsících nám jarní úklid těla rozhodně prospěje.
Chlorella má podle současných vědeckých výzkumů neuvěřitelnou moc čistit organismus
Tato jednobuněčná sladkovodní řasa je ale užitečná nejen tím, že dokáže toxiny z těla eliminovat, ale zároveň je schopna jejich dopad neutralizovat či dokonce změnit jejich účinek na pozitivní! Tento přípravek se nedoporučuje užívat pouze po svátečním hodování, ale je třeba jej chápat jako základní preparát při započetí jakékoli redukční, léčebné nebo očistné kúry.
Chlorella nám také předává kompletní spektrum výživných látek (vitamíny, minerály, stopové prvky, enzymy, rostlinné bílkoviny). Účinně čistí střeva. Chlorella se uplatňuje při léčbě alergie, kožních, srdečních, revmatických a zažívacích potíží, působí proti virovým infekcím, pomáhá při léčbě cukrovky, osteoporózy a jiných nemocí. Sladkovodní řasa Chlorella čistí organismus - skvělý začátek před započetím jakékoliv diety.

V březnu také začínají být lidé citliví na první pyly stromů pociťovat průvodní znaky ALERGIE.

Kliknutím na  jednotlivé obrázky vstoupíte do nabídky eshopu...

Řasa chlorella pro očistu střev

Alergie bez chemie

Sladkovodní řasa Chlorella pomáhá zvýšit vitalitu organismu, má kladný vliv na prospěšnou střevní mikroflóru, ÚPRAVU VYPRAZDŃOVÁNÍ! i na posílení imunitního systému! Sladkovodní řasa Chlorella čistí organismus - skvělý začátek před započetím jakékoliv diety.Pomůže vám vyčistit organismus, pomáhá snížit chuť k jídlu, obsahuje řadu vitamínů, minerálů, aminokyselin Chlorella je sladkovodní řasa. Vykazuje neuvěřitelné schopnosti na sebe navazovat látky, o kterých se tradovalo, že jsou z lidského těla neodstranitelné a trvale škodící (těžké kovy, radioaktivní izotopy, pesticidy, insekticidy). Tyto škodliviny se naváží na části buněčné stěny řasy chlorelly a jsou vyloučeny z těla ven obvykle již v neškodné formě. Perilla frutescens - bylinka proti alergii

  Kliknutím na  jednotlivé obrázky vstoupíte do nabídky eshopu...

DUBEN

Podle čínské medicíny a zákonitostí přírody nastává období, kdy je lehké pročištění organismu velice prospěšné. V dubnu není vhodná větší tělesná námaha a přetěžování, je vhodné posilovat játra, která jsou podle tradiční čínské medicíny nejohroženějším orgánem právě v tomto měsíci, a jsou na zátěž velmi citlivá. Péče o játra se projeví vitalitou. 
Duben je vhodný pro péči o játra a celkový úklid organismu.

► Fin CARDUMIS - jeden z TOP produktů na českém trhu s ostropestřcem mariánským. Přípravek Cardumis je trvanlivý, účinný, v organismu velmi dobře využitelný
► Fin DETOXIS obsahuje devět rostlinných a bylinných výtažků, které příznivě ovlivňují trávení, činnost jater, žlučníku a ledvin. Podporují detoxikaci organismu a jsou tak velmi vhodné v rámci jarních očistných kúr.

Kliknutím na jednotlivé obrázky vstoupíte do nabídky eshopu...

Fin CARDUMIS Fin DETOXIS
Ostropestřec podporuje zdraví jater - přispívá k jejich fungování, k detoxikačnímu potenciálu, ochraňuje jaterní buňky před škodlivým vlivem prostředí. Detoxis obsahuje devět rostlinných a bylinných výtažků, které příznivě ovlivňují trávení, činnost jater, žlučníku a ledvin. Podporují detoxikaci organismu a jsou tak velmi vhodné v rámci jarních očistných kúr. Přípravek je obohacen o hořčík a vitamín B5, představuje směs výtažků z těchto bylin a rostlin: granátové jablko, listy zeleného čaje, bříza bělokorá, artyčok, tužebník jilmový, violka trojbarevná, pampeliška lékařská, lopuch větší a chaluha bublinatá

KVĚTEN


ČERVEN


ČERVENEC


SRPEN


ZÁŘÍ


ŘÍJEN


LISTOPAD


PROSINEC