Zdraví po celý rok

O zdravý životní styl se snažíme celý rok, ale právě začátkem nového roku bývají naše snahy nejintenzivnější.
Často za to může naše novoroční předsevzetí nebo vánoční hodování.
Nadměrný příjem energie, přemíra tuku, cukru a alkoholu a úprava jídel smažením, řejídání a špatná kombinace potravin mohou způsobit potíže okamžité i dlouhodobé.
Díky nevyváženosti stravy dostane zabrat během nejen vaše tělo, ale také pleť.

Nabízíme pár tipů pro vylepšení zdraví na celý rok... které budeme postupně doplňovat...

LEDEN
► ÚNOR    ► BŘEZEN     ► DUBEN     ► KVĚTEN
ČERVEN
ČERVENEC
SRPEN
ZÁŘÍ
ŘÍJEN
LISTOPAD
PROSINEC

LEDEN

Jak pozitivně ovlivňit činnost střev, trávení i vyprazdňování a napomoci očistě těla po vánočním hodování?
Léčivé účinky aloe vera zná lidstvo už celá tisíciletí. Pro zlepšení zažívání působí vysoce efektivně čistý extrakt z Aloe vera, které, mimo jiné, podporuje regeneraci střevní výstelky.

Gel z aloe vera má nejen chladivé, hydratační a protizánětlivé účinky, ale dokáže napomáhat i likvidaci bakterií, virů a plísní. Čistá šťáva z aloe vera se používá vnitřně jako prostředek podporující správnou činnost zažívacího a imunitního systému.
Při zažívacích potížích, to znamená například při pálení žáhy, ale také při chronické zácpě nebo naopak při průjmech. Šťáva z aloe vera detoxikuje střeva a neutralizuje nadměrnou žaludeční kyselost. Příznivé účinky šťávy se projevují také při potížích se slinivkou břišní, aloe vera podporuje vylučování žluči. Všem, kteří mají oslabený imunitní systém, by konzumace šťávy z aloe vera měla pomáhat při potlačování infekcí.

V naší nabídce najdete velmi kvalitní produkt z Itálie, obsahuje až 99,8 % organického gelu z listů Aloe Vera Barbadensis. Je nepasterizovaný, bez alergenů, aromat, chemických přísad, stabilizátorů, sladidel či barviv, v praktickém balení - vhodném i jako dárek.
Výrobce při pěstování Aloe Vera nepoužívá žádné chemikálie, pesticidy či fungicidy. Organické pěstování je certifikované ECOGRUPPO ITALIA, veškeré procesy dodržují tzv. GREEN CONCEPT a splňují certifikát HALAL.

Kliknutím na tento odkaz nebo obrázek vstoupíte do nabídky eshopu...

V naší nabídce najdete elmi kvalitní produkt z Itálie, obsahuje až 99,8 % organického gelu z listů Aloe Vera Barbadensis. Je nepasterizovaný, bez alergenů, aromat, chemických přísad, stabilizátorů, sladidel či barviv, v praktickém balení - vhodném i jako dárek. Výrobce při pěstování Aloe Vera nepoužívá žádné chemikálie, pesticidy či fungicidy. Organické pěstování je certifikované ECOGRUPPO ITALIA, veškeré procesy dodržují tzv. GREEN CONCEPT a splňují certifikát HALAL.
V lednu je podle tradiční čínské medicíny potřeba posilovat močový měchýř.

Zánětem močového měchýře trpí častěji ženy.
Statisticky patří mezi časté odběratele těchto produktů osoby, které chtějí poskytnout svému močovému ústrojí zvýšenou péči. Mezi kupujícími jsou to většinou ženy, které hledají cesty, jak přírodní cestou dbát o pohodu střev či močových cest...

Kliknutím na tento odkaz nebo obrázek vstoupíte do nabídky eshopu...

V lednu je podle tradiční čínské medicíny potřeba posilovat močový měchýř. Zánětem močového měchýře trpí častěji ženy. Statisticky patří mezi časté odběratele těchto produktů osoby, které chtějí poskytnout svému močovému ústrojí zvýšenou péči. Mezi kupujícími jsou to většinou ženy, které hledají cesty, jak přírodní cestou dbát na pohodu střev či močových cest...


ÚNOR

Chladné zimní počasí může mít za následek různá virová onemocnění díky oslabenému imunitnímu systému. Imunitní systém nepřetržitě brání organismus před choroboplodnými zárodky a neživými cizorodými částicemi, odstraňuje odumřelé buňky vlastního těla a zasahuje proti nádorovým buňkám.
Jakékoliv poškození imunitního systému vede k častějším infekčním onemocněním, pomalejšímu uzdravování ...

Jak můžete podpořit imunitní systém se dozvíte také zde

Doplněk stravy Bi-iomare caps je dlouhodobě nejpopulárnější a nejžádanější produkt Finclubu, vhodný pro všechny věkové kategorie!

Kliknutím na jednotlivé obrázky vstoupíte do nabídky eshopu...

fin Bi-iomare caps
 fin Colostrum- 100% kozí kolostrum
Bi-iomare caps obsahuje olej ze žraločích jater, který je zdrojem látek jako alkylglyceroly, squalamin, squalen či omega-3 nenasycené mastné kyseliny, které si organismus nedokáže vyrobit a musí je přijímat v potravě. Obsahuje kyselinu dokosahexanovou (DHA) a kyselinu eikosapentaenovou (EPA). Žraločí olej je obohacen o vitamín E, který přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. Colostrum obsahuje vitamíny, minerály, stopové prvky a také významné bílkoviny, aminokyseliny, enzymy a přirozené růstové faktory a inhibitory proteáz, hrající velmi výraznou roli v imunitním systému

NACHLAZENÍ, RÝMA.....

Vaporizing Colds Rub pro inhalaci i úlevu horních cest dýchacích
Mast je výborným podpůrným prostředkem při léčbě všech respiračních onemocnění, především horních cest dýchacích - rýmou a kašlem.
Obsahuje účinné éterické látky (eukalyptový olej, mentol a kafr), které se při styku s teplou kůží nebo při inhalaci v horké vodě z masti uvolňují.

Kliknutím na jednotlivé obrázky vstoupíte do nabídky eshopu...

Inhalační mast

Vazelína

Jak uvolnit dýchání a ucpaný nos? Vaporizing Colds Rub pro inhalaci i úlevu horních cest dýchacích Mast je výborným podpůrným prostředkem při léčbě všech respiračních onemocnění, především horních cest dýchacích - rýmou a kašlem. Obsahuje účinné éterické látky (eukalyptový olej, mentol a kafr), které se při styku s teplou kůží nebo při inhalaci v horké vodě z masti uvolňují. čistá kosmetická vazelína - univerzální výrobek se širokým spektrem použití- Je výborná k promašťování suché pokožky a ošetření jizviček, na ochranu pleti před vlhkem a chladem. Doporučujeme také na hrubou a popraskanou kůži, zejména pat, kolen a loktů. Chrání jemnou, dětskou pokožku před opruzeninami, ošetřuje zralou a suchou pleť žen i mužů. Pleť zanechává vláčnou, jemnou a napnutou. Doporučujeme používat vazelínu jako ochranný krém při práci, ale též po následném umytí rukou. V zimě aplikujte před pobytem venku. Vazelína zabraňuje bolestivému ošlehání obličeje a popraskání rtů. Po ošetření tvrdé kůže pemzou důkladně vetřete vazelínu do chodidel, zejména do kůže na patě. Obsahuje čistou kosmetickou vazelínu, která má vysoký ochranný a hydratační účinek. Vhodná i pro alergiky, hypoalergenní Je vhodná také jako základ pro výrobu mastí

K ucpanému nosu a silné rýmě se přidávají i další nepříjemnosti - odřený nos! Výborným pomocníkem na tyto nepříjemnosti je kosmetická vazelína, která postižené místo skvěle promastí... ► více zde

V únoru můžete osvěžit svou zimou strádající pleť a zárovň také využít doplněk stravy fin Vi-vaHA collagen jako skvělý valentýnský dárek! Doplněk stravy fin Vi-vaHA collagen obsahuje rybí hydrolyzovaný kolagen Peptan™, kyselinu hyaluronovou a vitamín C. Kolagen a kyselina hyaluronová jsou důležité pro zdraví pokožky, pojivové tkáně a pohybového aparátu. S přibývajícím věkem se jejich tvorba postupně snižuje, proto je vhodné je doplňovat. Přispívají k udržení pružné a svěží pleti, podporují hydrataci pokožky, pozitivně ovlivňují její hebkost a elasticitu.

Kliknutím na  jednotlivé obrázky vstoupíte do nabídky eshopu...

fin Vi-vaHA collagen

krém s kyselinou hyaluronovou

Doplněk stravy fin Vi-vaHA collagen se doporučuje ženám i mužům ve zralém věku, je vhodné užívat ho po dobu 4 až 8 týdnů. S věkem pokožka ztrácí schopnost regenerace a přirozené produkce kolagenu, což vede ke ztrátě její pevnosti a k tvorbě vrásek. Kolagen je základní stavební hmotou pojivových tkání, tedy i chrupavky. Rybí kolagen Peptan™ nezatěžuje trávicí systém a je velmi dobře vstřebatelný. Vivania je velmi kvalitní krém obsahující kyselinu hyaluronovou, jejíž obsah v pokožce s věkem klesá a tento pokles vede ke vzniku vrásek a dalších projevů stárnutí kůže. Krém je obohacen o koenzym Q10, vitamín E, jojobový olej a další složky, které podporují udržení krásné a svěží pleti. Pomáhají pokožce udržet pružnost a svěžest, přispívají k její regeneraci a hydrataci, hrají významnou roli v boji s vráskami a příznaky stárnutí pleti. Krém je výborný pro střední generaci, pro zralou pokožku, vhodný pro denní a noční používání i pod make-up. Jeho pH odpovídá pH pokožky.

BŘEZEN

Po mnoha zimních měsících nám jarní úklid těla rozhodně prospěje.
Chlorella má podle současných vědeckých výzkumů neuvěřitelnou moc čistit organismus
Tato jednobuněčná sladkovodní řasa je ale užitečná nejen tím, že dokáže toxiny z těla eliminovat, ale zároveň je schopna jejich dopad neutralizovat či dokonce změnit jejich účinek na pozitivní! Tento přípravek se nedoporučuje užívat pouze po svátečním hodování, ale je třeba jej chápat jako základní preparát při započetí jakékoli redukční, léčebné nebo očistné kúry.
Chlorella nám také předává kompletní spektrum výživných látek (vitamíny, minerály, stopové prvky, enzymy, rostlinné bílkoviny). Účinně čistí střeva. Chlorella se uplatňuje při léčbě alergie, kožních, srdečních, revmatických a zažívacích potíží, působí proti virovým infekcím, pomáhá při léčbě cukrovky, osteoporózy a jiných nemocí. Sladkovodní řasa Chlorella čistí organismus - skvělý začátek před započetím jakékoliv diety.

V březnu také začínají být lidé citliví na první pyly stromů pociťovat průvodní znaky ALERGIE.

Kliknutím na  jednotlivé obrázky vstoupíte do nabídky eshopu...

Řasa chlorella pro očistu střev

Alergie bez chemie

Sladkovodní řasa Chlorella pomáhá zvýšit vitalitu organismu, má kladný vliv na prospěšnou střevní mikroflóru, ÚPRAVU VYPRAZDŃOVÁNÍ! i na posílení imunitního systému! Sladkovodní řasa Chlorella čistí organismus - skvělý začátek před započetím jakékoliv diety.Pomůže vám vyčistit organismus, pomáhá snížit chuť k jídlu, obsahuje řadu vitamínů, minerálů, aminokyselin Chlorella je sladkovodní řasa. Vykazuje neuvěřitelné schopnosti na sebe navazovat látky, o kterých se tradovalo, že jsou z lidského těla neodstranitelné a trvale škodící (těžké kovy, radioaktivní izotopy, pesticidy, insekticidy). Tyto škodliviny se naváží na části buněčné stěny řasy chlorelly a jsou vyloučeny z těla ven obvykle již v neškodné formě. Perilla frutescens - bylinka proti alergii

  Kliknutím na  jednotlivé obrázky vstoupíte do nabídky eshopu...


DUBEN

Podle čínské medicíny a zákonitostí přírody nastává období, kdy je lehké pročištění organismu velice prospěšné. V dubnu není vhodná větší tělesná námaha a přetěžování, je vhodné posilovat játra, která jsou podle tradiční čínské medicíny nejohroženějším orgánem právě v tomto měsíci, a jsou na zátěž velmi citlivá. Péče o játra se projeví vitalitou. 
Duben je vhodný pro péči o játra a celkový úklid organismu.

► Fin CARDUMIS - jeden z TOP produktů na českém trhu s ostropestřcem mariánským. Přípravek Cardumis je trvanlivý, účinný, v organismu velmi dobře využitelný
► Fin DETOXIS obsahuje devět rostlinných a bylinných výtažků, které příznivě ovlivňují trávení, činnost jater, žlučníku a ledvin. Podporují detoxikaci organismu a jsou tak velmi vhodné v rámci jarních očistných kúr.

Kliknutím na jednotlivé obrázky vstoupíte do nabídky eshopu...

Fin CARDUMIS Fin DETOXIS
Ostropestřec podporuje zdraví jater - přispívá k jejich fungování, k detoxikačnímu potenciálu, ochraňuje jaterní buňky před škodlivým vlivem prostředí. Detoxis obsahuje devět rostlinných a bylinných výtažků, které příznivě ovlivňují trávení, činnost jater, žlučníku a ledvin. Podporují detoxikaci organismu a jsou tak velmi vhodné v rámci jarních očistných kúr. Přípravek je obohacen o hořčík a vitamín B5, představuje směs výtažků z těchto bylin a rostlin: granátové jablko, listy zeleného čaje, bříza bělokorá, artyčok, tužebník jilmový, violka trojbarevná, pampeliška lékařská, lopuch větší a chaluha bublinatá

KVĚTEN

péče o srdceMáj, lásky čas… Květen však není měsícem lásky nazýván náhodou - živí naše srdce. V rámci lidského těla představuje také příhodné období pro péči o srdeční oblast.
Srdce a cévy vyžadují nepostradatelnou péči v podobě vitaminů, minerálů a živin, které udržují cévy průchodné a podporují srdeční činnost. Jejich správná kombinace zlepšuje krevní oběh.

 • LECITIN pozitivně působí na činnost mozku, na paměť a koncentraci. Pečuje o dobrý stav cév, přispívá k udržení optimální hladiny cholesterolu a krevního tlaku. ve spojení s MANGANEM patří mezi antioxidanty, je důležitý pro tvorbu energie a fungující imunitu.
 • HOŘČÍK má příznivý vliv na nervový a srdečně-cévní systém. Doporučuje se u tiků, svalových křečí, u podrážděnosti, přecitlivělosti, při únavě a vyčerpání.
 • Koenzym Q10  je látka podobná vitaminům, nejvíce vitaminu E, avšak s mnohem silnějšími antioxidačními účinky. Je rovněž známý pod názvem ubichinon Q10. Koenzym Q10 si vyrábí každá buňka, přičemž platí, že organismus dokáže produkovat vlastní koenzym Q10 v potřebném množství přibližně do 35. roku života. Stárnutím množství Q10 v těle postupně klesá - jednak z důvodu snížené tvorby, a jednak pro postupný pokles schopnosti jaterních buněk měnit příbuzné typy koenzymu Q na Q10.
 • Omega-3, často označované jako „zdravé tuky“, jsou důležité pro lidské zdraví a řadu tělesných funkcí. Vhodné pro osoby, které se aktivně starají o své srdce nebo ryby konzumují jen omezeně. Tělo si je nedokáže vyrobit samo a je potřeba přijímat je stravou, přičemž nahrazování ve stravě nasycených tuků nenasycenými pomáhá udržet správnou hladinu cholesterolu.

Podívejte se také na Balíček pro srdcevýživný koktejl látek pro zdravé srdce

Kompletní nabídka produktů, které pomáhají v péči o srdečně-cévní systémzde nebo klikněte na obrázek a vstoupíte do eshopu

Doplňky stravy, které podporují zdravý srdečně- cévní systém, zdravé srdce

Kliknutím vstoupíte do nabídky eshopu...


ČERVEN

Betacaps obsahuje přírodní beta-karoten získaný z řasy Dunalielly salina. Blíží se doba dovolených, opalování, koupání a samozřejmě nadměrného vystavování se nebezpečnému UV záření. Známý betakaroten, který nás před nežádoucími vlivy slunečního záření chrání, můžeme užívat v podobě kapslíSluníčko je již připraveno, buďte také!
Slunce na nás posílá čím dál více paprsků a naše kůže potřebuje stále lepší ochranu. Proč si ji nedopřát právě teď?

Připravte na slunce sebe i svou pokožku
BETACAPS - obsahuje přírodní beta-karoten získaný z řasy Dunalielly.

 • beta-karoten z mořské řasy pomáhá mírnit negativní dopad UV záření
 • jeden z výborných ochranných faktorů pro pokožku i sliznice
 • pleti dodává přirozený opálený nádech, déle udržuje kvalitní bronz

Italská přírodní kosmetika - ideální na léto

Jednotlivé přípravky (zejména Aloe Vera gel sprej nebo anti-aging gel) pleť hydratují, regenerují, zbavují únavy, po pobytu na slunci pokožku příjemně ochlazují a zvlhčují, rychle se vsáknou a vy nemáte pocit mastnoty.
Obsahují certifikované organické suroviny z ekologického zemědělství - 100% přírodní Aloe vera gel, extra panenský olivový olej, bio olej z pšeničných klíčků a další.

kosmetika Natura Benessere obsahuje certifikované, organické suroviny, které pocházejí z ekologického zemědělství.

 • Neobsahuje parabeny, alkohol ani parafín a obsahuje 100% přírodní Aloe Vera gel a extra panenský olivový olej, přidané konzervanty jsou minerální a hypoalergenní.

Kliknutím na jednotlivé obrázky vstoupíte do nabídky eshopu...

kosmetika Natura Benessere obsahuje certifikované, organické suroviny, které pocházejí z ekologického zemědělství.   Neobsahuje parabeny, alkohol ani parafín a obsahuje 100% přírodní Aloe Vera gel a extra panenský olivový olej, přidané konzervanty jsou minerální a hypoalergenní.


ČERVENEC

Antibi® jako pojistka a první pomoc na dovolenou?

Ano - přesně pro tento účel můžete mít tento tekutý doplněk stravy v záloze, jelikož dle údajů dopadl průzkum jeho účinků velmi dobře. Antibi® působil již po pár dnech a zabral u infekcí dýchacích cest, zánětů krku či vedlejších nosních dutin.
Tato směs přírodních složek je vhodná pro posilnění obranyschopnosti i jako podpora v době zátěže. Obsahuje široké spektrum přírodních složek, které příznivě ovlivňují odolnost, harmonii a vitalitu organismu: extrakt z echinacey, z hroznových jader, z česneku, z póru zahradního,
z houby rezavec šikmý, propolisový extrakt, bílé víno, med, olivový olej a oreganový olej.

 

Kliknutím na jednotlivé obrázky vstoupíte do nabídky eshopu...

Jak se přirozeně bránit před klíšťaty a komáry

 1. Pomocník první: ČESNEK Přírodním prostředkem na ochranu před útokem klíšťat a komárů je česnek. Po jeho požití kůže vylučuje určitý zápach, který je odradí. Vyzkoušejte Česnekový extrakt fin Biiolicaps a NOVINKU - černý česnek
 2. Pomocník druhý: VITAMÍNY B - VitaBtabs,
  obsahuje vitamíny z řady B a kůže pak vylučuje vůni, která klíšťata i komáry odstrašuje. B vitamíny také plní významnou roli ve vývoji všech buněk těla - ovlivňují nervový systém i krvetvorbu, přispívají k zachování duševní a emoční rovnováhy, zajišťují správné fungování mozku, kůže, svalů.
 3. Pomocník třetí: OREGANO Třetím přípravkem podporujícím ochranu před klíšťaty a komáry je Candimis - oreganový olej. Tato báječná rostlina obsahuje velké množství thymolu a carvacrolu - látek s antimykotickými a antibakteriálními vlastnostmi.
  Je také zdrojem flavonoidů (neutralizují působení volných radikálů, pečují o cévní systém) a minerálů podporujících fungování celého organismu.

Aloe Vera ANTI-AGING gel / Aloe Vera GEL SPRAY
Aloe Vera ANTI-AGING gel / Aloe Vera GEL SPRAY Osvěží a ochladí, proto jsou v létě nejžádanější Krátce po pobytu na slunci je výborný sprej - pokožku zvlhčí, zklidní, zregeneruje.Osvěží a ochladí, proto jsou v létě nejžádanější

Krátce po pobytu na slunci je výborný sprej - pokožku zvlhčí, zklidní, zregeneruje. Pomáhá i po štípnutí hmyzem, u malých odřenin či škrábanců.
Anti-aging gel je skvělý proti vráskám a známkám únavy. Vhodný na den i noc, na tvář, dekolt nebo i nohy (zklidní totiž pokožku po holení).

Všechny přípravky italské kosmetiky Natura & Benessere obsahují hromadu přírodních složek - organické Aloe Vera, extra panenský olivový olej, výtažek z měsíčku, heřmánku, olej z pšeničných klíčků, z meruňkových jader, mentol, panthenol či kyselinu hyaluronovou

Kliknutím na jednotlivé obrázky vstoupíte do nabídky eshopu...


SRPEN

letní pitný režim plný vitamínů a minerálůFINEDRINKY jsou určitě výborné v každém ročním období. Vzhledem k tomu, že obsahují minerální látky a vitamíny, jsou zvláště vhodné pro lidi, kteří mají fyzicky náročnou práci, pracují v horkých provozech nebo v létě ve špatně větraném, teplém prostředí či venku na slunci. Finedrinky jsou také velmi přínosné pro všechny lidi, kteří aktivně sportují anebo se hodně potí a ztrácí tak velké množství vody a minerálních látek.

FINEDRINKY

 • dobře rozpustné nízkokalorické nápoje spolehlivě zaženou žízeň,
 • chutnají všem generacím osvěží, vzpruží, dodají energii obsahují vitamíny, minerály, inulin,
 • jsou slazeny sukralózou
 • vhodné i pro diabetiky, seniory, děti,
 • velmi oblíbené u sportovců
 • pomohou dodržet pitný režim v každém ročním období
 • praktické, ideální do všech zavazadel, po ruce kdykoliv a kdekoliv

Kliknutím na jednotlivé obrázky vstoupíte do nabídky eshopu...

Finedrink je dobře rozpustný nápoj. Obsahuje vitamíny a minerály, které jsou užitečné pro fyzický i psychický výkon člověka, pro obranyschopnost a dostatek energie.


ZÁŘÍ

Obvyklý nárůst nemocnosti mezi dětmi pozorujeme pravidelně již od poloviny září a týká se nejvíce dětí předškolního věku. Kromě akutních respiračních infekcí bývá zejména v mateřských školách častým problémem výskyt infekčních nemocí, a to díky známým kapénkám přenášeným vzduchem. Posílená imunita neznamená jen prevenci onemocnění, může také pomoci snížit dobu léčení a zmírnit průběh nemoci.Obvyklý nárůst nemocnosti mezi dětmi pozorujeme pravidelně již od poloviny září a týká se nejvíce dětí předškolního věku. Kromě akutních respiračních infekcí bývá zejména v mateřských školách častým problémem výskyt infekčních nemocí, a to díky známým kapénkám přenášeným vzduchem.
Posílená imunita neznamená jen prevenci onemocnění, může také pomoci snížit dobu léčení a zmírnit průběh nemoci.

Dobrá imunita umožňuje první linii obrany vůči infekci a slouží jako stále „ostražitý“ strážce v případě náhlého napadení těla.

 • Doplněk stravy Bi-iomare caps je dlouhodobě nejpopulárnější a nejžádanější produkt Finclubu, vhodný pro všechny věkové kategorie.
 • Antibi® - pro přirozenou obranyschopnost - prospěšný zejména v obdobích považovaných za nepříznivé a vyžadujících podporu imunitního systému

Osvědčeným přípravkem pro bezproblémový návrat dětí mezi vrstevníky je Colostrum. Jedná se o jednu z nejsilnějších „zbraní“. Je to mlezivo, tedy první strava narozeného mláděte, které se tvoří dříve než mateřské mléko. Jde o opravdu silný koncentrát všech vitamínů a živin, i dalších látek důležitých pro správný vývoj imunitního systému.

Nejpopulárnější a nejdéle v sortimentu je nepochybně žraločí olej - Bi-iomare caps. Nově ale začíná mít přednost ten nejsilnější - fin Mycelcaps. Je to jednička Finclubu, nejúčinnější preparát na podporu imunity.
Je zdrojem AHCC - což je speciálně šlechtěná kultura obsahující složky, které vlastně „nakopnou“ imunitní buňky. AHCC je něco jako startér imunity, zejména v situacích krizových, stresových.

doplňky výživy pro silnou imunitu, pro dobré zdraví Kliknutím na jednotlivé obrázky vstoupíte do nabídky eshopu...


ŘÍJEN

Říjen je měsíc, který prožíváme již v plném nasazení. Prázdninový režim už je tatam, a tak v práci trávíme hodně času, ba někdy i přesčasy.
V říjnu bude nejohroženější žaludek. Ten totiž reaguje nejcitlivěji na stres a emoce.
avis a relaxinis finclubPředstavujeme vá dva zajímavé bylinkové a přírodní preparáty z hlediska jejich praktického využití a velmi dobrých zkušeností. Jsou nápomocné při překonávání překážek, podrážděnosti, pocitu přetížení či bezmoci, když nepříjemná situace trvá delší čas. Zklidňují nervový systém, tím umožňují lepší koncentraci a přispívají ke zdravému spánku. Jejich velkou výhodou je, že netlumí pozornost a nezpůsobují ospalost. Dají se užívat i dlouhodobě, aniž by vedly k vytvoření závislosti.

Mezi imunitním a nervovým systémem existuje totiž úzké propojení, takže špatné psychické zážitky logicky vyvolávají sníženou odolnost našeho organismu a s ní častější nachlazení, nejrůznější alergie, záněty apod. Významnou součástí imunitního systému je střevo, které je orgánem s největší plochou v těle. Jelikož břicho a mozek spolu komunikují a ustavičně si mezi sebou vyměňují informace, pak se nemůžeme divit, že následkem psychické zátěže máme průjem nebo zácpu, dokonce zvracení, pálení žáhy, pociťujeme bolesti v žaludku, zvýšenou chuť k jídlu nebo naopak nechutenství.
                                                                                                 čerpáno z Časopis FINCLUB 7/2002

GLUKIMTABS. Podzimní imunitní pojistka. Beta-glukany mají schopnost stimulovat makrofágy a tím zvyšovat aktivitu imunitního systému. Doporučují se osobám náchylným k častým nachlazením, unaveným, ve stresu, seniorům nebo lidem s oslabenou imunitou.

Kliknutím na obrázek vstoupíte do nabídky eshopu...a můžete se podívat na doporučené kombinace (balíčky) dle obtíží...

ZDRAVÍ ZAČÍNÁ SILNOU IMUNITOU Snížená imunita je stav, kdy je imunitní systém oslaben a tělo je náchylnější k infekcím, zánětům, nachlazením, vracejícím se respiračním chorobám, větší únavě a chronickým onemocněním.


LISTOPAD

 Zdraví v listopadu, péče o dýchací cesty, nachlazeníCo mít  v tomto měsíci na paměti, na co si dát pozor v oblasti zdraví?
Začínají se více projevovat nemoci dýchacích cest. Častá bývají zánětlivá onemocnění plic či plicních sklípků, bronchitidy, projevující se dušností nebo kašlem a vykašláváním.

 • Doplněk stravy ISLANDIS (původně ISLAMAX) je chutný tekutý přípravek, který obsahuje výtažky z islandského lišejníku, přesličky, mateřídoušky a anýzových semen, je slazen medem. Obecně se doporučuje v rámci péče o dýchací cesty.
 • Péči o krk a hlasivky podpořítě cucavými tabletami fin Zinkofresh. O jihoafrické pelargonii se uvádí, že je prospěšná pro dýchací systém. Tento druh muškátu roste v Jihoafrické republice a je známý také pod názvem „Umckaloabo“ - což dle jazyka kmene Zulu znamená silný kašel. Zulu kmeny používaly tuto rostlinu při kašli a problémech s dýchacími cestami.
 • Vaporizing gel s mentolem působí jako podpůrný prostředek určený k vnějšímu použití, který přispívá ke zklidnění potíží souvisejících s nachlazením (např. kašel, rýma, únava)
 • Listopadové "nálady"  můžete zmírnit pomocí produktu fin Relaxinis, který obsahuje výtažky z mučenky, chmele a vřesového květu. Tyto byliny přispívají ke zklidnění organismu, jsou užitečné v zátěžových a stresujících situacích

 péče o dýchací cesty

péče o dýchací cesta na podzim, doplňky stravy při nachlazení


PROSINEC

Doplňky stravy jsou v našich končinách oblíbeným vánočním dárkem. Vybírat můžete z celého sortimentu.
KTERÝ produkt KOMU nabídnout a PROČ?

DĚTEM
 • Colostrum pro posilnění jejich imunitního systému, pro podporu procesu hojení, pro snadnější boj s infekcemi, pro rychlejší regeneraci sil po nemoci.
MLÁDEŽi
 • Fosfosercaps pro lepší zvládání zkouškového období
 • Colostrum pro silnější odolnost a překonání podzimních náporů chřipek a virů
 • Aloe Vera gel drink když je zlobí akné a nečistá pleť.
RODIČŮM
SENIORŮM
SPORTOVCŮM
REKONVALESCENTŮM
 • Mycelcaps pro rychlejší znovunabytí sil po nemoci, pro dostatek energie a maximální odolnost organismu,
 • Pycnogenol Strong pro dlouhodobou péči o svou kondici a zdraví.


Prosinec má být ale především měsíc klidu a pohody, tak si ho tak užijte...;-)

doplnky stravy a vánoce


Vyzkoušejte našeho rádce při výběru produktů

Nabízíme Vám možnost vybrat si účinnou látku, která souvisí s některou z uvedených částí či soustav Vašeho těla (např. mozek, dýchací soustava apod.).

Klikněte si na vybranou část lidské postavy - rádce. Poté se Vám zobrazí seznam produktů, které obsahují látky podporující zdravou činnost té které oblasti. Je na Vás, který produkt (účinnou látku) si již poté vyberete

 Nabízíme Vám možnost vybrat si účinnou látku, která souvisí s některou z uvedených částí či soustav Vašeho těla (např. mozek, dýchací soustava apod.). Klikněte si na vybranou část lidské postavy - rádce. Poté se Vám zobrazí seznam produktů, které obsahují látky podporující zdravou činnost té které oblasti. Je na Vás, který produkt (účinnou látku) si již poté vyberete