Patentovaný citrusový extrakt Sinetrol ® Xpur pomáhá s hubnutím a spalováním tukůPatentovaný citrusový extrakt Sinetrol ® Xpur pomáhá s hubnutím a spalováním tuků

Tento jedinečný výživový doplněk je navržen tak, aby vám pomohl vypadat skvěle, cítit se skvěle a začal spalovat uložený tuk.

Studie ukazují, že biologicky aktivní flavonoidy ze středomořských citrusových plodů pomáhají podporovat funkci hormonálně citlivé lipázy - buněčného enzymu, který pomáhá rozkládat uložený tuk a spálit ho na energii (studie 1; studie 2; studie3;...)

Citrus aurantium - rostlinný stimulant a ingredience na hubnutí.

Vliv Citrus aurantium na hubnutí byl objeven v roce 1999. U testované skupiny, která užívala doplněk s obsahem divokého pomeranče, se projevil markantní pokles tělesného tuku. Na základě tohoto úspěchu se rozhodli další odborníci prostudovat účinek Citrus aurantium do hloubky.

Směs extraktů z grepu, červeného i klasického pomeranče a guarany prokazatelně podporuje redukci břišního tuku (pozor – nejedná se o synefrin).
Francouzký vědecký tým prokázal tento fakt ve studii porovnávající účinky placeba a přípravku Sinetrol-XPur, který tyto extrakty obsahuje.(zdroj: https://www.efia.cz/2015/02/25/francouzka-studie/)

Doplněk stravy SLIMCAPS obsahuje látku Sinetrol®XPur - patentovaný extrakt získaný z citrusového ovoce (zdroj: červený pomeranč, grapefruit a pomeranč z oblasti Středozemí) a guarany.
Extrakt z rostliny Citrus aurantium (Pomerančovník hořký)

  • pomáhá urychlit metabolismus,
  • přispívá ke zvýšení množství energie
  • a podporuje spalování tuků.

Je užitečný při snaze o udržení správné tělesné hmotnosti, nápomocný v boji s nadbytečnými kilogramy, vhodný pro muže i ženy, kteří chtějí zůstat v dobré kondici.

Zdravý program hubnutí s produktem fin Slim caps.

Produkt najdete zde v eshopu

Patentovaný citrusový extrakt Sinetrol ® Xpur pomáhá s hubnutím a spalováním tuků

Studie z roku 2009 zkoumala účinek Sinetrolu®, který v porovnání s placebem vykázal více než 600% účinnost! Ještě více o akceschopném Sinetrolu® se dozvíte v tomto článku.

 Studie z roku 2009 zkoumala účinek Sinetrolu®, který v porovnání s placebem vykázal více než 600% účinnost!

Lidé s nadváhou mívají nedostatek vitamínu D

(zdroj části článku: https://cs.medlicker.com/1260-vitamin-d-a-hubnuti)

Studie naznačují, že lidé s vyšším indexem tělesné hmotnosti (BMI) a vyšším množstvím tuku v těle mají obvykle v krvi nižší koncentraci vitamínu D

Vyšší množství vitamínu D v krvi může pomáhat při hubnutí...