JAK UDRŽET KLOUBY V POHYBU

Pro zachování dobré funkce kloubů je důležité o ně pečovat preventivně po celý život, ne jen až se vyskytnou obtíže. Základními stavebními kameny našich kloubů jsou chondroitin, glukosamin a kolagen.Pro zachování dobré funkce kloubů je důležité o ně pečovat preventivně po celý život, ne jen až se vyskytnou obtíže.

Základními stavebními kameny našich kloubů jsou chondroitin, glukosamin a kolagen.

3 v 1 - Doplněk stravy Triflextabs

obsahuje tři aktivní složky prospěšné pro funkční kloubní aparát -

  • glukosamin,
  • chondroitin sulfát
  • a OptiMSM® (metylsulfonylmetan)

Přípravek se doporučuje např. starším lidem pečujícím o svůj pohybový aparát nebo aktivním osobám, jejichž klouby jsou vystavovány nadměrné zátěži.
Triflextabs neobsahuje laktózu, gluten, sladidla ani kvasnice.

V balení je 90 tablet, doporučené užívání - 1 tableta denně (není nutné startovací vyšší dávkování jako např.u Flexistrongu).

Preparát vystačí na dobu 3 měsíců!, což je mimo jiné ideální i z hlediska možnosti zaznamenat příznivý efekt jeho působení na dané potíže bez toho, že by se využíval kvůli vyššímu dávkování.

KOLAGEN + vitamíny a hořčík v produktu FLEXIGEL

Flexigel je dobře vstřebatelný roztok, jehož hlavní složkou je hydrolyzovaný kolagen. Je ochucený koncentrátem z černého rybízu (zdroj fruktózy), obohacen o B vitamíny a hořčík.

Triflextabs - seznamte se s Triflextabs obsahuje tři aktivní složky důležité pro naše zdravé klouby: glukosamin, chondroitin sulfát a OptiMSM® (methylsulphonylmethan). Flexigel je dobře vstřebatelný roztok, jehož hlavní složkou je hydrolyzovaný kolagen. Je ochucený koncentrátem z černého rybízu (zdroj fruktózy), obohacen o B vitamíny a hořčík.  doporučený balíček pro udržení dobrého stavu kostí a kloubů

fin Triflextabs

seznamte se

fin Flexigel

koupit

Balíček KOSTI- KLOUBY

koupit

 


Náš TIP: Slávka zelenoústá - přírodní pomoc k pohybu kloubů z oceánu

Extrakt ze škeblí je přírodním produktem z moře, který má výjimečnou schopnost pomoci organismu zmírnit rozvoj onemocnění kloubů a pojivových tkání a rovněž podpořit regeneraci artritických a zraněných kloubů. Obsahuje přírodní protizánětlivé složky, imunomodulátory a řadu základních stavebních látek potřebných pro opětovné vybudování kolagenu, proteoglykanů a synoviální kapaliny, která se nachází v kloubech, vazivu a šlachách.

Může významně redukovat bolest, otok a záněty spojené s pojivovými tkáněmi, může zlepšit mobilitu kloubů a odolnost při zátěži....čtěte ještě více

fin flexistrong - extrakt, výtažek z novozélandských slávek


Jak udržet co nejdéle pevné a pružné kosti a klouby?

Doporučené kombinace, kombinace vitamínů K2 a D3 pro silné a zdravé kosti a pohybovou soustavu -  ► najdete v eshopu

 

porovnání Flexigel versus Kamzík

Někdy nás prosíte o porovnání konkurenčních produktů s těmi našimi. Někdy se stačí podívat na složení a hned máte jasno. Zde je zdárný příklad - proč jsme zase lepší než konkurence!