JAK (a proč) NA OČISTU TĚLA - detoxikaci

Téma detoxikace či očisty organismu se dostává stále více do popředí.

Máte někdy pocit, že se necítíte dobře, nejste ve své kůži, ale přesto se necítíte nemocní?
Pravděpodobně jde o intoxikaci organismu. Je to stav, kdy se v našem těle nahromadí toxické látky z prostředí, ze stravy či ze vzduchu a organizmus si s nimi neví rady.
Tělo má sice od přírody danou schopnost se s částí toxických látek vypořádat a využívá k tomu "detoxikační" orgány - játra, ledviny, plíce, střeva, ale i kůži a lymfatický systém, ale v průběhu let je naše tělo zatěžováno neuvěřitelným množstvím nepotřebných škodlivých či dokonce jedovatých látek, jež nemohou být vždy vyloučeny, takže se musí někde usadit. Pokud ho občas nepročistíme ( neprovedem údržbu), nebudou tyto orgány fungovat správně.
Ve chvíli, kdy své tělo zbavíme jedovatých látek, dáváme mu prostor k vlastní regeneraci

Pročištěte játra, střeva i ledviny. Zbavte se toxinů, plísní a balastu ve střevech.

Detoxis - Podporuje očistu těla  Detoxis obsahuje devět rostlinných a bylinných výtažků, které příznivě ovlivňují trávení, činnost jater, žlučníku a ledvin. Podporují detoxikaci organismu a jsou tak velmi vhodné v rámci jarních očistných kúr.Proč bychom měli své tělo detoxikovat?
Očista střev, těla zbavuje tělo nežádoucího balastu, plísní a toxínů. DETOXIKACE omlazuje, zvyšuje imunitu, dodává energií, snižuje celulitidu, redukuje váhu a mnoho dalšího...a tím, že pročistíme orgány jsou játra, poté následují střeva, ledviny a kůži jako vylučovací orgán, bude to znát i na našem stavu.    

Vyčistit - DETOXIKOVAT - je ideální v období na podzim a na jaře a je opravdu tělu prospěšné. Je to totiž období, kdy se organismus nejlépe zbavuje nashromážděných toxinů a tím mu dáme mu prostor k vlastní regeneraci.

Detoxikace je návrat ke zdraví, energii i vitalitě.
na začátek malé přirovnání:
...představte si váš kuchyňský odpad...myjete nádobí s různými zbytky jídel a mastnotou, a i když používáte odmašťovací prostředek, některé zbytky potravin se tam zachyytí a nabalují na sebe další nečistoty. Hmota začíná hnít, zapáchat, množí se tam různé bakterie, či plísně....pokud odpad jednou za čas nevyčistíte - ucpe se ....

Detoxikace je návrat ke zdraví, energii i vitalitě.

 • Přináší úlevu od celé řady zdravotních potíží, přispívá k vnitřní energii a vitalitě
 • Zmírňuje špatnou náladu, mírní deprese a různé psychické potíže.
 • Je to jeden z nejlepších způsobů, jak se rychle dostat do psychické i fyzické pohody....

Jak zjistíme, zda je v našem těle nahromaděných příliš mnoho toxických látek, škodlivých střevních bakterií a dalších odpadních látek?
Kdy je už pro nás detoxikace a očista střeva opravdu nevyhnutelná?
Které jsou některé nejdůležitější znaky zaneseného střeva?
Pokud některý u sebe objevíte, detoxikace a očista střeva je pro Vás aktuální:

 • fin Chloretabs ( zelená řasa Chlorella pyrenoidosa) Nastartujte očistnou kúru těla, detoxikaci, hubnutí, očistu střev. Chloretabs obsahuje množství kvalitní vlákniny, takže funguje jako rýžový kartáč, který vyčistí všechny ucpané a zanesené střevní záhyby, zejména v tenkém střevě, což je opravdu obrovská služba.Trpíte častými bolestmi hlavy?
 • Máte málo energie, pocit těžkosti?
 • Trápí vás letargie, únava, lenost, nečinnost, deprese?
 • Cítíte neklid, podrážděnost, nesoustředěnost?
 • Míváte poruchy trávení?
 • Trápí vás zácpa, žaludeční obtíže?
 • Alergie, plísňová onemocnění
 • Jíte častěji smažená jídla, průmyslově zpracované potraviny a navštěvujete rychlé občerstvení?
 • fin Cardumis - Výtažek z ostropestřce mariánského výrobek fin CARDUMIS se dostal mezi 4 nejlépe hodnocené výrobky s ostropestřcem mariánským, které neobsahují pesticidy ani mykotoxiny. Podporuje zdraví jater - přispívá k jejich fungování, k detoxikačnímu potenciálu, ochraňuje jaterní buňkyMáte nadváhu?
 • Sladíte hodně?
 • Nepříjemná plynatost?
 • Střevní paraziti?
 • Vyduté břicho?
 • Infekce Candidy?
 • Máte vysoký krevní tlak?

Pokud některými z těchto příznaků trpíte dlouhodobě, měli byste svůj organismus detoxikovat - odlehčit mu a pomoci s regenerací.
Detoxikace (a očista střev) jsou pomocníky při překonání našich vytrvalých nepřátel, jakými jsou: zácpa, nadýmání, únava, kožní problémy – výsledkem je, že díky tomu získáme mnohem více energie, a naše břicho nebude vypouklé a těžké.
Rozhodně zapomeňte na různá projímadla pro očištění organismu. Laxativa totiž odvádí z těla vodu a důležité minerály.

Vyzkoušejte naše produkty:

fin Detoxis   koupit 

fin Chloretabs   koupit

fin Cardumis   koupit

Aloe vera    koupit

Detoxis - Podporuje očistu těla  Detoxis obsahuje devět rostlinných a bylinných výtažků, které příznivě ovlivňují trávení, činnost jater, žlučníku a ledvin. Podporují detoxikaci organismu a jsou tak velmi vhodné v rámci jarních očistných kúr. fin Chloretabs ( zelená řasa Chlorella pyrenoidosa) Nastartujte očistnou kúru těla, detoxikaci, hubnutí, očistu střev. Chloretabs obsahuje množství kvalitní vlákniny, takže funguje jako rýžový kartáč, který vyčistí všechny ucpané a zanesené střevní záhyby, zejména v tenkém střevě, což je opravdu obrovská služba. fin Cardumis - Výtažek z ostropestřce mariánského výrobek fin CARDUMIS se dostal mezi 4 nejlépe hodnocené výrobky s ostropestřcem mariánským, které neobsahují pesticidy ani mykotoxiny. Podporuje zdraví jater - přispívá k jejich fungování, k detoxikačnímu potenciálu, ochraňuje jaterní buňky 100% organický gel z Aloe Vera Barbadensis, Velmi kvalitní produkt z Itálie, obsahuje až 99,8 % organického gelu z listů Aloe Vera Barbadensis. Je nepasterizovaný, bez alergenů, aromat, chemických přísad, stabilizátorů, sladidel či barviv, v praktickém balení - vhodném i jako dárek.
9 rostlinných a bylinných výtažků, které příznivě ovlivňují trávení, činnost jater, žlučníku a ledvin... 

Řasa chlorella je nápomocná při očistě organismu, přispívá k vylučování škodlivých látek a toxínů  z těla...

Ochraňuje jaterní buňky, podporuje normální činnost srdce a trávení, velmi prospěšný pro zdraví jater... Pro činnost zažívacího a imunitního systému, detoxikuje střeva, neutralizuje žaludeční kyselost...

Zkušenosti s Chloretabsem

Chloretabs mi pomohl v úpravě nepravidelného vyprazdňování. Dlouhodobě jsem měla problémy s pravidelností (tedy spíše s nepravidelností vyprazdňování, pocitu plnosti, nadmutosti v řádu odstupu několika dnů). Problémy jsem měla též v neznámém (neosobním) prostředí a na dovolených. Začala jsem užívat chloretabs. V prvních dnech (týdnu, dvou) jsem měla pocit, že se nemohu ani cítit. Chlorela totiž  začala čistit moje střeva a zbavovat je letitého nánosu. Buněčné stěny chlorelly (díky látce sporopollein) na sebe dokáží vázat toxické látky a odvádět je z těla ven přirozenou cestou. Vláknina navíc působí ve střevech jako jemný „kartáč“ a napomáhá lepšímu vyprazdňování. Vláknina řasy také váže toxický odpad ze stravy (těžké kovy, amalgam z plomb, jedy, usazeniny na stěnách střev) a odvádí je z těla.
Chlorella opravdu účinně nastartovala pravidelnost vyprazdňovacího procesu a stačilo mi využívat jedno velké balení.

Kůru však od té doby opakuji jednou ročně.... Zuzka

Než začnete hubnout ... vyčistěte střeva

Základem před samotnou dietou nebo nastartování regenerace těla, je očista organismu neboli detoxikace. Věděli jste, že ,,dospělý muž okolo 40 let může mít ve svých střevech 8-12kg balastu, který tam nemá co dělat?

Vyčistěte si svoje střeva. Vláknina obsažená v Chlorelle pomůže očistit střevní stěnu a vaši snahu při hubnutí a očistě velmi podpoří...

Chloretabs se získává z nutričně bohaté sladkovodní řasy Chlorella pyrenoidosa. Působí jako antioxidant, je zdrojem chlorofylu, CGF růstového faktoru, proteinů a vlákniny, které ve vzájemné spolupráci pomáhají při čištění střeva - chlorella je tak nápomocná při očistě organismu, přispívá k vylučování škodlivých látek z těla. Podporuje normální trávení a funkci jater. Je vhodná pro osoby dodržující očistné diety či půsty.

ALOE GEL

Téma detoxikace či očisty organismu se dostává stále více do popředí.
Čistá šťáva z aloe vera se používá vnitřně jako prostředek podporující správnou činnost zažívacího a imunitního systému. Šťáva z aloe vera detoxikuje střeva a neutralizuje nadměrnou žaludeční kyselost. Příznivé účinky šťávy se projevují také při potížích se slinivkou břišní, aloe vera podporuje vylučování žluči. Všem, kteří mají oslabený imunitní systém, by konzumace šťávy z aloe vera měla pomáhat při potlačování infekcí, působí jako antioxidant.
ALOE GEL

 • je zdrojem látek, které udržují tělo v kondici
 • pozitivně ovlivňuje činnost střev, trávení i vyprazdňování
 • napomáhá očistě těla, podporuje detoxikaci
 • pečuje o imunitní systém

Jedná se o velmi kvalitní produkt z Itálie, obsahuje až 99,8 % organického gelu z listů Aloe Vera Barbadensis. Je nepasterizovaný, bez alergenů, aromat, chemických přísad, stabilizátorů, sladidel či barviv, v praktickém balení - vhodném i jako dárek.

Aloe vera drink   koupit

Čistá šťáva z aloe vera se používá vnitřně jako prostředek podporující správnou činnost zažívacího a imunitního systému. Šťáva z aloe vera detoxikuje střeva a neutralizuje nadměrnou žaludeční kyselost. Příznivé účinky šťávy se projevují také při potížích se slinivkou břišní, aloe vera podporuje vylučování žluči. Všem, kteří mají oslabený imunitní systém, by konzumace šťávy z aloe vera měla pomáhat při potlačování infekcí, působí jako antioxidant. ALOE GELAloe Vera gel drink je velmi kvalitní produkt z Itálie, který obsahuje 99,8 % organického gelu z listů Aloe Vera Barbadensis. Je nepasterizovaný, bez aromat, chemických přísad, stabilizátorů, sladidel či barviv, v praktickém balení - vhodném i jako dárek. Výrobce při pěstování Aloe Vera nepoužívá žádné chemikálie, pesticidy či fungicidy. Organické pěstování je certifikované ECOGRUPPO ITALIA, veškeré procesy dodržují tzv. GREEN CONCEPT a splňují certifikát HALAL.

OSTROPESTŘEC MARIÁNSKÝ - DETOXIKACE A OCHRANA JATER

Nejznámější a nejúčinnější bylinka, která podporuje regeneraci a celkovou kondici jater.

Ostropestřec mariánský (lat. Silybum marianum) velmi efektivně regeneruje játra a jako silný antioxidant zároveň detoxikuje celý organismus. Bylinkáři dnes i v minulosti doporučují ostropestřec mariánský na problémy s játry.
Lékaři využívají sylmarin (extrakt z plodů ostropestřce mariánského) přinejmenším dva tisíce let jako přípravek k ochraně, odblokování a posílení jater.

Drogou jsou listy a hlavně semena. Můžeme je běžně zakoupit v prodejnách zdravé výživy, bylinkářstvích či lékárnách.
vítěz v testu doplňkú stravy ostropestřecLéčivé účinky ostropestřce mariánského byly známé již v antice a jejich hodnotu můžeme přirovnat k velikosti jeho vnějšího vzhledu. Prvořadé použití ostropestřce je na všechny druhy jaterních onemocnění. Jeho semena se považují za vůbec nejlepší lék na játra. Ta jsou životně důležitým orgánem a velmi trpí špatnou stravou s množstvím nasycených tuků, aditivy, dusičnany, alkoholem a syntetickými léky. Spolu s játry léčí také žlučník, který se nazývá „tiskovým mluvčím jater“ (jakmile má člověk problémy se žlučníkem, signalizuje to špatný stav jater) a některé další nemoci trávicího ústrojí.
To, že je ostropestřec opravdovým obrem i svou léčebnou hodnotou, dokazují jeho další možnosti uplatnění. Droga napravuje poruchy krevního oběhu, prospívá při nízkém krevním tlaku, tonizuje cévy, má příznivý vliv na onemocnění srdečního systém u, pomáhá při migrénách a závratích.

Celkově posiluje organismus, léčí různé druhy alergií, jako například kopřivku nebo sennou rýmu, pomáhá při astmatických záchvatech a odstraňuje nevolnost při cestování.

podívejte se na naše tipy, produkty obsahující  OSTROPESTŘEC MARIÁNSKÝ - MIMOCHODEM jeden z nejlepších!

OČISTA OD PARAZITŮ - ANTIPARAZITÁLNÍ KŮRA

Téma detoxikace či očisty organismu se dostává stále více do popředí. Parazit je organismus žijící na úkor svého hostitele, získává z něho živiny a poškozuje ho. Většinou jsou to právě paraziti, kteří snižují účinnost obranyschopnosti, narušují rovnováhu a vitalitu organismu.
Do těla se dostávají nejčastěji běžnou stravou a vodou, ale i kousáním nehtů, olizováním rukou, apod.
Postupné osidlování těla parazity v sobě skrývá mnohá nebezpečí, která se mohou projevit až za několik let... více o parazitech zde

Tinktura z ořešáku černého se mimo jiné v současné době jeví jako nejdokonalejší prostředek k očistě střevního traktu od usídlených parazitů a jejich vývojových stádií.

Náš rádce při výběru produktů

Nabízíme Vám možnost vybrat si účinnou látku, která souvisí s některou z uvedených částí či soustav Vašeho těla (např. mozek, dýchací soustava apod.).

Klikněte si na vybranou část lidské postavy - rádce. Poté se Vám zobrazí seznam produktů, které obsahují látky podporující zdravou činnost té které oblasti. Je na Vás, který produkt (účinnou látku) si již poté vyberete

 Nabízíme Vám možnost vybrat si účinnou látku, která souvisí s některou z uvedených částí či soustav Vašeho těla (např. mozek, dýchací soustava apod.). Klikněte si na vybranou část lidské postavy - rádce. Poté se Vám zobrazí seznam produktů, které obsahují látky podporující zdravou činnost té které oblasti. Je na Vás, který produkt (účinnou látku) si již poté vyberete


 Vybírat můžete z celé nabídky produktů pro ZDRAVÍ