JAK NA OČISTU TĚLA - detoxikaci

Máte někdy pocit, že se necítíte dobře, nejste ve své kůži, ale přesto se necítíte nemocní?
Pravděpodobně jde o intoxikaci organismu. Je to stav, kdy se v našem těle nahromadí toxické látky z prostředí, ze stravy či ze vzduchu a organizmus si s nimi neví rady.
Tělo má sice od přírody danou schopnost se s částí toxických látek vypořádat a využívá k tomu "detoxikační" orgány - játra, ledviny, plíce, střeva, ale i kůži a lymfatický systém, ale v průběhu let je naše tělo zatěžováno neuvěřitelným množstvím nepotřebných škodlivých či dokonce jedovatých látek, jež nemohou být vždy vyloučeny, takže se musí někde usadit. Pokud ho občas nepročistíme ( neprovedem údržbu), nebudou tyto orgány fungovat správně.
Ve chvíli, kdy své tělo zbavíme jedovatých látek, dáváme mu prostor k vlastní regeneraci

Pročištěte játra, střeva i ledviny. Zbavte se toxinů, plísní a balastu ve střevech.

Detoxis - Podporuje očistu těla  Detoxis obsahuje devět rostlinných a bylinných výtažků, které příznivě ovlivňují trávení, činnost jater, žlučníku a ledvin. Podporují detoxikaci organismu a jsou tak velmi vhodné v rámci jarních očistných kúr.Proč bychom měli své tělo detoxikovat?
Očista střev, těla zbavuje tělo nežádoucího balastu, plísní a toxínů. DETOXIKACE omlazuje, zvyšuje imunitu, dodává energií, snižuje celulitidu, redukuje váhu a mnoho dalšího...a tím, že pročistíme orgány jsou játra, poté následují střeva, ledviny a kůži jako vylučovací orgán, bude to znát i na našem stavu.    

Vyčistit - DETOXIKOVAT - je ideální v období na podzim a na jaře a je opravdu tělu prospěšné. Je to totiž období, kdy se organismus nejlépe zbavuje nashromážděných toxinů a tím mu dáme mu prostor k vlastní regeneraci.

Detoxikace je návrat ke zdraví, energii i vitalitě.
na začátek malé přirovnání:
...představte si váš kuchyňský odpad...myjete nádobí s různými zbytky jídel a mastnotou, a i když používáte odmašťovací prostředek, některé zbytky potravin se tam zachyytí a nabalují na sebe další nečistoty. Hmota začíná hnít, zapáchat, množí se tam různé bakterie, či plísně....pokud odpad jednou za čas nevyčistíte - ucpe se ....

Detoxikace je návrat ke zdraví, energii i vitalitě.

 • Přináší úlevu od celé řady zdravotních potíží, přispívá k vnitřní energii a vitalitě
 • Zmírňuje špatnou náladu, mírní deprese a různé psychické potíže.
 • Je to jeden z nejlepších způsobů, jak se rychle dostat do psychické i fyzické pohody....

Jak zjistíme, zda je v našem těle nahromaděných příliš mnoho toxických látek, škodlivých střevních bakterií a dalších odpadních látek?
Kdy je už pro nás detoxikace a očista střeva opravdu nevyhnutelná?
Které jsou některé nejdůležitější znaky zaneseného střeva?
Pokud některý u sebe objevíte, detoxikace a očista střeva je pro Vás aktuální:

 • fin Chloretabs ( zelená řasa Chlorella pyrenoidosa) Nastartujte očistnou kúru těla, detoxikaci, hubnutí, očistu střev. Chloretabs obsahuje množství kvalitní vlákniny, takže funguje jako rýžový kartáč, který vyčistí všechny ucpané a zanesené střevní záhyby, zejména v tenkém střevě, což je opravdu obrovská služba.Trpíte častými bolestmi hlavy?
 • Máte málo energie, pocit těžkosti?
 • Trápí vás letargie, únava, lenost, nečinnost, deprese?
 • Cítíte neklid, podrážděnost, nesoustředěnost?
 • Míváte poruchy trávení?
 • Trápí vás zácpa, žaludeční obtíže?
 • Alergie, plísňová onemocnění
 • Jíte častěji smažená jídla, průmyslově zpracované potraviny a navštěvujete rychlé občerstvení?
 • fin Cardumis - Výtažek z ostropestřce mariánského výrobek fin CARDUMIS se dostal mezi 4 nejlépe hodnocené výrobky s ostropestřcem mariánským, které neobsahují pesticidy ani mykotoxiny. Podporuje zdraví jater - přispívá k jejich fungování, k detoxikačnímu potenciálu, ochraňuje jaterní buňkyMáte nadváhu?
 • Sladíte hodně?
 • Vyšší nadváha?
 • Nepříjemná plynatost?
 • Střevní paraziti?
 • Vyduté břicho?
 • Infekce Candidy?
 • Máte vysoký krevní tlak?

Pokud některými z těchto příznaků trpíte dlouhodobě, měli byste svůj organismus detoxikovat - odlehčit mu a pomoci s regenerací.
Detoxikace (a očista střev) jsou pomocníky při překonání našich vytrvalých nepřátel, jakými jsou: zácpa, nadýmání, únava, kožní problémy – výsledkem je, že díky tomu získáme mnohem více energie, a naše břicho nebude vypouklé a těžké.
Rozhodně zapomeňte na různá projímadla pro očištění organismu. Laxativa totiž odvádí z těla vodu a důležité minerály.

Vyzkoušejte naše produkty:

Detoxis - Podporuje očistu těla  Detoxis obsahuje devět rostlinných a bylinných výtažků, které příznivě ovlivňují trávení, činnost jater, žlučníku a ledvin. Podporují detoxikaci organismu a jsou tak velmi vhodné v rámci jarních očistných kúr. fin Chloretabs ( zelená řasa Chlorella pyrenoidosa) Nastartujte očistnou kúru těla, detoxikaci, hubnutí, očistu střev. Chloretabs obsahuje množství kvalitní vlákniny, takže funguje jako rýžový kartáč, který vyčistí všechny ucpané a zanesené střevní záhyby, zejména v tenkém střevě, což je opravdu obrovská služba. fin Cardumis - Výtažek z ostropestřce mariánského výrobek fin CARDUMIS se dostal mezi 4 nejlépe hodnocené výrobky s ostropestřcem mariánským, které neobsahují pesticidy ani mykotoxiny. Podporuje zdraví jater - přispívá k jejich fungování, k detoxikačnímu potenciálu, ochraňuje jaterní buňky 100% organický gel z Aloe Vera Barbadensis, Velmi kvalitní produkt z Itálie, obsahuje až 99,8 % organického gelu z listů Aloe Vera Barbadensis. Je nepasterizovaný, bez alergenů, aromat, chemických přísad, stabilizátorů, sladidel či barviv, v praktickém balení - vhodném i jako dárek.
fin Detoxis   koupit  fin Chloretabs   koupit  fin Cardumis   koupit Aloe vera drink   koupit

ZKUŠENOSTI S CHLORETABSEM

Chloretabs mi pomohl v úpravě nepravidelného vyprazdňování. Dlouhodobě jsem měla problémy s pravidelností (tedy spíše s nepravidelností vyprazdňování, pocitu plnosti, nadmutosti v řádu odstupu několika dnů). Problémy jsem měla též v neznámém (neosobním) prostředí a na dovolených. Začala jsem užívat chloretabs. V prvních dnech (týdnu, dvou) jsem měla pocit, že se nemohu ani cítit. Chlorela totiž  začala čistit moje střeva a zbavovat je letitého nánosu. Buněčné stěny chlorelly (díky látce sporopollein) na sebe dokáží vázat toxické látky a odvádět je z těla ven přirozenou cestou. Vláknina navíc působí ve střevech jako jemný „kartáč“ a napomáhá lepšímu vyprazdňování. Vláknina řasy také váže toxický odpad ze stravy (těžké kovy, amalgam z plomb, jedy, usazeniny na stěnách střev) a odvádí je z těla.
Chlorella opravdu účinně nastartovala pravidelnost vyprazdňovacího procesu a stačilo mi využívat jedno velké balení.

Kůru však od té doby opakuji jednou ročně.... Zuzka

Náš rádce při výběru produktů

Nabízíme Vám možnost vybrat si účinnou látku, která souvisí s některou z uvedených částí či soustav Vašeho těla (např. mozek, dýchací soustava apod.).

Klikněte si na vybranou část lidské postavy - rádce. Poté se Vám zobrazí seznam produktů, které obsahují látky podporující zdravou činnost té které oblasti. Je na Vás, který produkt (účinnou látku) si již poté vyberete

 Nabízíme Vám možnost vybrat si účinnou látku, která souvisí s některou z uvedených částí či soustav Vašeho těla (např. mozek, dýchací soustava apod.). Klikněte si na vybranou část lidské postavy - rádce. Poté se Vám zobrazí seznam produktů, které obsahují látky podporující zdravou činnost té které oblasti. Je na Vás, který produkt (účinnou látku) si již poté vyberete


 Vybírat můžete z celé nabídky produktů pro ZDRAVÍ