Základem zdravého životního stylu je vyvážená strava bohatá na vitaminy a minerály.

V ideálním případě by měl být pro naše tělo zásobárnou vitaminů rozmanitý jídelníček.
V případě, že je z běžné stravy nejsme schopni našemu tělu zajistit, je vhodné doplnit je prostřednictvím doplňků stravy.
Minerály, vitaminy a další důležité látky jsou pro správné fungování našeho organismu nepostradatelné.
Málokdo však pokryje základní potřebu těchto živin jen ze stravy. To se pak odráží na našem duševním i fyzickém stavu.
Některé látky chybí v důsledku špatné stravy, některé si tělo v dostatečné míře zkrátka nevyrobí. V takových případech přicházejí na řadu doplňky stravy.

Možná je na místě odpovědět na otázku, proč bychom se měli zamýšlet  nad  nákupem  některého  doplňku stravy?
Zde je několik  důvodů: 

  • nevhodné stravovací  návyky, 
  • sedavý  způsob  života, 
  • stres, 
  • znečištěné  životní  prostředí, 
  • kouření,
  • nekvalitní zdroje potravin,
  • konzumace alkoholu či nadměrné pití kávy,
  • pravidelné užívání léků,
  • apod.

Zde je na úvaze každého, zda nám strava skutečně dodává všechny potřebné látky vdostatečném množství a kvalitě. Každý by si měl odpověď na tuto otázku, neboť o naše zdraví se za nás nikdo jiný nepostará.

Existuje tisíce nemocí, ale jen jedno zdraví
Mezi doplňky stravy existují zásadní rozdíly.

Zatímco syntetické látky představují zdravotní riziko, přírodní doplňky mohou mít blahodárný vliv na naše zdraví.

Jak ale vybrat ty pravé, když nabídka na trhu je obrovská?


Ve Finclubu je kvalita  klíčovým slovem. Ať už se jedná o kvalitu produktů, dodavatelů, tak i o kvalitu služeb, materiálů i informací, které poskytujeme.
Ve společnosti je zaveden systém řízení jakosti ISO 9001:2009, jsme držiteli certifikátu TOP CZECH QUALITY a v roce 2012 jsme získali mezinárodní prestižní AAA ocenění.


Přírodní doplňky stravy, které vám Finclub nabízí, vyrábí společnost Hankintatukku Oy se sídlem v Helsinkách. Tato společnost patří mezi špičku v oblasti doplňků stravy a zdravé výživy. Je nositelem Ceny ministerstva průmyslu a obchodu. Její výrobky jsou posuzovány v akreditovaných laboratořích a výsledky jsou dozorovány Národní radou zdraví Finska.

Nabízíme Vám možnost vybrat si účinnou látku, která souvisí s některou z uvedených částí či soustav Vašeho těla (např. mozek, dýchací soustava apod.).

Vyzkoušejte našeho rádce při výběru produktů

Klikněte si na vybranou část lidské postavy - rádce. Poté se Vám zobrazí seznam produktů, které obsahují látky podporující zdravou činnost té které oblasti. Je na Vás, který produkt (účinnou látku) si již poté vyberete

 Nabízíme Vám možnost vybrat si účinnou látku, která souvisí s některou z uvedených částí či soustav Vašeho těla (např. mozek, dýchací soustava apod.). Klikněte si na vybranou část lidské postavy - rádce. Poté se Vám zobrazí seznam produktů, které obsahují látky podporující zdravou činnost té které oblasti. Je na Vás, který produkt (účinnou látku) si již poté vyberete