Nepříjemná kocovina - jak jí předejít či zmírnit

Hlavní složka přípravku Torulcaps - glutathion, je poslední dobou v odborných časopisech skloňována ve všech pádech a spojována s daleko větším množstvím indikací, než jen s kocovinou po alkoholické intoxikaci.

Glutathion, je látka tělu vlastní, obsažená prakticky v každé buňce. V mladém těle je glutathionu dostatek, ale od 30. roku věku jeho hladina klesá. Po padesátce je ho až o 50 - 70 % méně v porovnání s mladým organismem. Důsledkem nízké hladiny bývají chorobné změny, poškození orgánů či předčasné stárnutí.
Glutathion má jako základní buněčný antioxidant zásadní vliv na činnost každé buňky v těle.

Hlavním orgánem detoxikace jsou játra, jež jsou největší zásobárnou glutathionu. Studie ukazují, že nízké hladiny glutathionu vedou ke špatné funkci jater, což způsobuje, že více toxinů pronikne do oběhu těla, a to postupně vede k poškození jednotlivých buněk a orgánů.
Glutathion v podstatě prodlužuje život a chrání tělo před předčasným stárnutím. Proto je více než vhodné glutathion do těla dodávat.
Využití glutathionu v produktu fin Torulcabs.fin Torulcaps, Glutathion získaný z kvasnic

Glutathion má jako základní buněčný antioxidant zásadní vliv na činnost každé buňky v těle.
Glutathion  produkuje lidské tělo v reakci na přísun alkoholu, aby zmírnilo jeho důsledky. Glutathion může konjugovanou reakcí převést acetaldehyd na netoxickou látku a  zabránit tak nevolnosti a kocovině.
Glutathion hraje také klíčovou úlohu při detoxikaci jater.
Tam jsou totiž škodliviny rozkládány ve dvou krocích, přičemž nejvíc toxický je právě meziprodukt tohoto procesu. Glutathion se váže na tento meziprodukt a vylučuje ho z těla ve zcela neškodné formě. Doplňování hladiny glutathionu nehraje ovšem roli pouze při detoxikaci, ale také při ochraně jaterních funkcí.

Velmi zajímavým faktem je, že se glutathion účastní také metabolizování alkoholu. Acetaldehyd, který vzniká rozpadem alkoholu, způsobuje typickou nevolnost a kocovinu. Glutathion ho umí převést na netoxickou látku a tak kocovině zabránit. Podporuje detoxikační proces jater a odbourávání alkoholu.

Stačí si vzít dvě tablety tak 2 až 3 hodiny před párty nebo naopak 2 tablety hned po jejím skončení. Po užití se glutathion v trávicím traktu dobře vstřebává, jeho hladina v krvi dosáhne vrcholu za 90 až 120 minut.

Doplněk stravy Torulcaps NEW (nově v kapslích)

obsahuje glutathion získaný z krmných kvasnic, je obohacen o vitamíny B a C.fin Torulcaps, Glutathion získaný z kvasnic

Obsažené látky se podílí na ochraně buněk před oxidačním stresem, jsou užitečné pro sportovce, osoby po zátěži, rekonvalescenty, prospěšné v rámci péče o játra.

Glutathion je tělu vlastní látka, jejíž hladina s věkem klesá - od zhruba 50 let je ho v těle dokonce o 50 - 70 % méně než v mladých buňkách.

Vitamín C přispívá k tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév, kostí, chrupavek, dásní, kůže a zubů, k činnosti nervové a imunitní soustavy, zvyšuje vstřebávání železa.

Vitamín B3 přispívá k činnosti nervové soustavy, k udržení normálního stavu sliznic a pokožky, ke snížení míry únavy.

Vitamín B5 přispívá k metabolismu steroidních hormonů a některých neurotransmiterů, k mentální činnosti.

Vitamín B6 přispívá k psychické činnosti, tvorbě červených krvinek, k regulaci hormonální aktivity.

Vitamín B2 pečuje o sliznice, pokožku, zrak a červené krvinky, přispívá k metabolismu železa.

Vitamín B1 přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, k činnosti nervové soustavy i srdce.

►►► Produkt zakoupíte  zde

P.S. - osobně odzkoušeno před velkou a dlouhou oslavou. Únava druhý den ano, ale  žádný bolehlav ;-)

 

Doplněk stravy Torulcaps NEW (nově v kapslích) obsahuje glutathion získaný z krmných kvasnic, je obohacen o vitamíny B a C.  Obsažené látky se podílí na ochraně buněk před oxidačním stresem, jsou užitečné pro sportovce, osoby po zátěži, rekonvalescenty, prospěšné v rámci péče o játra.


Pokud hledáte produkt pro regeneraci a ochranu jater - doporučujeme OSTROPESTŘEC MARIÁNSKÝ

Ostropestřec mariánský Náš výrobek fin CARDUMIS se dostal mezi 4 nejlépe hodnocené výrobky s ostropestřcem mariánským, které neobsahují pesticidy ani mykotoxiny.

Léčivé účinky ostropestřce mariánského byly známé již v antice a jejich hodnotu můžeme přirovnat k velikosti jeho vnějšího vzhledu. Prvořadé použití ostropestřce je na všechny druhy jaterních onemocnění. Jeho semena se považují za vůbec nejlepší lék na játra. Ta jsou životně důležitým orgánem a velmi trpí špatnou stravou s množstvím nasycených tuků, aditivy, dusičnany, alkoholem a syntetickými léky. Spolu s játry léčí také žlučník, který se nazývá „tiskovým mluvčím jater“ (jakmile má člověk problémy se žlučníkem, signalizuje to špatný stav jater) a některé další nemoci trávicího ústrojí.
To, že je ostropestřec opravdovým obrem i svou léčebnou hodnotou, dokazují jeho další možnosti uplatnění. Droga napravuje poruchy krevního oběhu, prospívá při nízkém krevním tlaku, tonizuje cévy, má příznivý vliv na onemocnění srdečního systém u, pomáhá při migrénách a závratích.

Celkově posiluje organismus, léčí různé druhy alergií, jako například kopřivku nebo sennou rýmu, pomáhá při astmatických záchvatech a odstraňuje nevolnost při cestování.

podívejte se na naše tipy, produkty obsahující  OSTROPESTŘEC MARIÁNSKÝ - MIMOCHODEM jeden z nejlepších!