Přirozený zabiják bakterií, virů, infekcí oregánový olej

Oregánový olej je super i na plíseň Pokud máte problémy s neustále se opakujícími záněty, infekcemi, mykózami, zda trávicími problémy, ve vašem těle se může skrývat plíseň, která způsobuje celou paletu podobných neduhů. Zbavit se jí není častokrát až tak jednoduché, jak by se mohlo na první pohled zdát. Velmi účinným pomocníkem je například i oregánový olej.Záněty, infekce, neustále se opakující problémy s trávením?...

Oregano se používalo už ve starém Řecku jakožto velmi účinná léčivá bylina. Používal se na rány, hmyzí kousnutí, hadí uštknutí a zažívací a dýchací infekce. Z dobrého důvodu je tedy oreganový olej nejlepší antibiotický, antivirový a protiplísňový prostředek! A přírodní!
Oregáno obsahuje především látku zvanou carvacrol, která funguje jako přirozený zabiják bakterií, mikrobů, virů a parazitů. Tento druh oleje ale působí také dezinfekčně a na základě těchto daností se používá i na infekce na povrchu těla.

Oregano lidé od nepaměti používali jako pomoc proti plísním, a to nejen proti těm na povrchu těla, ale také tím, které napadají vnitřní prostředí organismu. Rostlina obsahuje vysoce kvalitní, antisepticky působící carvacrol. Účinkuje jako přirozený zabíječ mikrobů, bakterií, virů a parazitů, je použitelný na kožní a slizniční infekce. Lékaři olej používají k léčbě infekčních onemocnění.

 • Antimikrobiální účinek - Velmi silné protibakteriální a protiplísńový účinek organa je dán aktivitou thymolu a karvakrolu, které se nacházejí v organu ve značném množství.
 • Antikatarální účinek - Oreganový olej je velmi účinný expektorant, pomáhá uvolnit a vyloučit hlen z dýchacího traktu.
 • Spasmolytický účinek - Uvolňuje křečovité stahy v trávicím traktu, zmírňuje nadýmání a stimuluje tok žluči.

Odhaduje se, že 40 až 75% obyvatelstva na zemi v sobě nosí většího parazita, kterého můžeme snadno najít, pokud ho budeme hledat. Mezi parazity patří bakterie, kvasinky, plísně, viry, červy a hlísty. Většina lidí v sobě nosí minimálně jednoho z těchto parazitů, kvasinky máme všichni. U většiny z nás můžeme najít až 30 různých druhů plísní...

Základní účinná látka, která způsobuje, že oregáno má pozitivní vliv na naše zdraví, se jmenuje carvacrol (podíl carvacrolu v oregánovém oleji v preparátu Candimis činí 30 %, zbytek tvoří více než 30 aktivních komponent - esenciální oleje, vitaminy, minerály, poměrně velké množství chlorofylu). Má pozitivní vliv na nervový systém a je součástí olejů proti revmatismu a bolestem hlavy.
Carvacrol je prokazatelně velmi silným přírodním antibiotikem, účinkujícím dokonce na bakteriální kmeny, které jsou jinak odolné vůči klasickým syntetickým antibiotikům.
Působí jako silná látka proti plísním - jak kožním, tak proti plísním v potravinách( nadýmání), které způsobují trávicí obtíže( nadýmání).
Je zároveň jedním z nejsilnějších antioxidantů a má prokazatelný účinek na potlačení mikroba Helicobacter pylori, který se podílí na rozvoji žaludečních vředů.

Malý test pro vás, zda “máte plísně”
Trápí vás:

 • Origanum vulgare působí jako přírodní antioxidant, přispívá k normální činnosti žlučníku a jater, má pozitivní vliv na trávení. Podporuje činnost kardiovaskulárního systému, je součástí péče o krevní tlak. Je nápomocné pro normální funkci horních cest dýchacích, kladně ovlivňuje imunitu. Je vhodné pro harmonizaci duševního výkonu a spánku. Doporučuje se při přemnožení kvasinek a plísní, které se mohou objevit např. po opakovaném podávání antibiotik.Záchvaty hladu a chuť na sladké?
 • Nadýmání, zácpa, průjem?
 • Bolestivé nafouklé břicho?
 • Bolesti žaludku, zápach z úst?
 • Bolesti svalů a kloubů?
 • Nadměrná únava, zapomnětlivost?
 • Plísňová onemocnění kůže a nehtů?
 • Svědící červená vyrážka kolem konečníku?
 • Dušnost, ucpaný nos jako při nachlazení?
 • Opakující se ušní záněty?
 • Plísňové poševní infekce?
 • Záněty močového měchýře a záněty prostaty?
 • U dětí plenková dermatitida (plísňová infekce na zadečku), bělavé povlaky na jazyku a na patře, zvýšená náchylnost k onemocnění?

MUDr. Eva Špuláková - Zdroj: Finclub

Kvasinková infekce

Při antibioticích je mykoza častou komplikací většinou se objevují právě třeba po antibioticích nebo při zánětech močového měchýře. Dobromysl obecná (Origanum vulgare) působí jako přírodní antioxidant, doporučuje se při přemnožení kvasinek a plísní, které se mohou objevit např. po opakovaném podávání antibiotik.
Snad každá žena ji zná. Některou to potkalo jen jednou, některou to trápí neustále.
Ostatní o ní jistě slyšely. Kvasinková infekce se projevuje tam, kde se přemnoží bakterie candida albicans. U žen to mohou být intimní partie a u mužů jde nejčastěji o oblast třísel.

Mykóza

je onemocnění představující skupinu infekčních onemocnění způsobených mikroorganismy rostlinného původu, které z botanického hlediska patří mezi houby. Jako původci těchto chorob se totiž uplatňují nejčastěji kvasinky rodu Candida, které tvoří přechod mezi houbami a plísněmi.
Houbová onemocnění kůže a sliznic (plísně a kvasinková onemocnění) se projevují velmi různě a jejich lokalizace může být kdekoli na těle. Nejčastěji se objevují na nohou (tinea pedis), a to především v meziprstním prostoru. Mohou však být lokalizovány i na nehtech (onychomykóza)

Doporučujeme vyzkoušet oregánový olej  (tinkturu nebo v kapslích) z Finclubu - nejsilnější na našem trhu

► kliknutím na obrázek vstoupíte do nabídky oficiálního eshopu

Silný oreganový olej - s prokazatelně silnými antioxidačními a proti plísňovými účinky. nebo fin candimis, Silný oreganový olej - s prokazatelně silnými antioxidačními a proti plísňovými účinky.

 oregánový olej fin Candimis a fin Candicaps

zde koupíte


► kliknutím na obrázek vstoupíte do nabídky oficiálního eshopu

Oregánový olej Candimis