Jak se bránit - aby svaly nebolely

Ulevte unaveným svalům a užijte si sportování
náš skvělý tip ► nepostradatelné masážní gely pro amatérské i špičkové sportovce...mimochodem patří mezi nejoblíbenější a nejprodávanější produkty!

K namožení svalů dochází při nadměrné fyzické zátěži, nejčastěji, když přeceníme své síly při sportu.

Po náročné fyzické námaze dochází ve svalech k chemickým změnám, často pociťujeme tzv. únavovou bolest. U „svátečních cvičenců“ tato bolest může přecházet až ve svalovou horečku a někdy i křeče (na těch se podílí zejména nedostatek hořčíku a vápníku).
Čas dovolených, sváteční sportování, túry pěší, na kolech či bruslích....Určitě to zná mnohý z nás.
Ne vždy jsme trénovaní tak, jak si myslíme. Když své síly přeceníme, druhý den nám o tom dá naše pohybové ústrojí náležitě vědět ;-)

Chladivé masážní gely s Aloe a kafrem pomáhají odstranit únavu svalů, namožených zad, ale i při bolestech hlavy.


Vyzkoušejte naše masážní gely po tréninku či sportování, ale využít je můžete i po jiné námaze (třeba práci na zahrádce)

Chladivé masážní gely s Aloe a kafrem pomáhají odstranit únavu svalů, namožených zad, ale i při bolestech hlavy. Vyzkoušejte naše masážní gely po tréninku či sportování, ale využít je můžete i po jiné námaze (třeba práci na zahrádce)

V nabídce oficiálního webu a eshopu Finclub najdete více vhodných produktů pro regeneraci svalů

Polar Ice lander se již nedováží (USA), ale Arctic Ice gel je alternativa stejného složení - od počátku výhradního dovozu Polaru (výhradního dovozce a prodejce) je tento produkt stále v našem sortimentu  a velmi žádaný. Jedná se o stejnou výrobní formuli- jen změnu názvu.

Gel je vhodný při obtížích v oblasti krční, hrudní a bederní páteře, při namožení a únavě svalů či kloubů. Přináší pocit uvolnění a osvěžení. Chladivý gel Arctic Ice obsahuje 2 % mentolu, kafr, který přispívá k prokrvení a stažení svalů, a účinnou látku, která zmírňuje svalovou únavu po fyzické námaze.   masážní gel vhodný v rámci péče o unavené a namožené svaly   přináší osvěžení   pomáhá prokrvit pokožku, uvolnit a regenerovat organismus   podporuje regeneraci svalů po fyzickém výkonu Bylinný olej s Aloe Vera, olivovým olejem a bylinnými výtažky. Díky obsahu 27 rostlinných extraktů s mnohými prospěšnými vlastnostmi pomáhá tento bylinný olej bojovat s únavou a stresem. Olej je vhodný ke každodennímu používání, může nalézt různorodé uplatnění a stát se produktem oblíbeným celou rodinou.  Adolor speciál je vhodnou součástí péče o pohybový aparát. Doporučuje se rozetřít na unavené svaly či klouby např. po namáhavé práci, fyzickém výkonu či vyčerpávající pohybové aktivitě. Příjemně hřeje, dobře se roztírá a vstřebává. Obsahuje methylsalicylát, vitamín E, panthenol a speciální nenasycený tekutý vosk.
Gel Arctic Ice 2% - koupit Gel Diamond Ice - koupit Aloe Vera Herbs oil - koupit   Adolor special       koupit