100% čistá vazelína

Psal se rok 1997 a právě tehdy jsem narazila na 1. výrobek této značky – 100% čistou kosmetickou vazelínu  - super  věc!

Nejenom, že jsem ji využila já (na svou suchou kůži, břicho, rty), ale s úspěchem jsem ji  využívala k ošetřování miminka (na opruzeniny, tvářičky,…) A popravdě – používáme ji dodnes – je to neuvěřitelně univerzální výrobek!

kosmetická vazelína původně od firmy Lander inovovaná v novém balení

Vazelínka má široké možnosti využití:

  • Je výborná k promašťování suché pokožky a ošetření jizviček, na ochranu pleti před vlhkem a chladem.Doporučujeme také na hrubou a popraskanou kůži, zejména pat, kolen a loktů.
  • Chrání jemnou, dětskou pokožku před opruzeninami, ošetřuje zralou a suchou pleť žen i mužů. Pleť zanechává vláčnou, jemnou a napnutou.
  • Doporučujeme používat vazelínu jako ochranný krém při práci, ale též po následném umytí rukou.
  • V zimě aplikujte před pobytem venku. Vazelína zabraňuje bolestivému ošlehání obličeje a popraskání rtů.
  • Po ošetření tvrdé kůže pemzou důkladně vetřete vazelínu do chodidel, zejména do kůže na patě.

Obsahuje čistou kosmetickou vazelínu, která má vysoký ochranný a hydratační účinek.
Vhodná i pro alergiky, hypoalergenní

  • Je vhodná také jako základ pro výrobu mastí
  • Je výborným pomocníkem při barvení řas a obočí. Neparfemovaná.
  • Je absolutně nedráždivá, proto je doporučená i pro citlivou, alergickou pleť a pro ekzematiky

VAZELÍNU najdete v oficiálním eshopu a na webu firmy Finclub

čistá kosmetická vazelína - univerzální výrobek se širokým spektrem použití- Je výborná k promašťování suché pokožky a ošetření jizviček, na ochranu pleti před vlhkem a chladem. Doporučujeme také na hrubou a popraskanou kůži, zejména pat, kolen a loktů. Chrání jemnou, dětskou pokožku před opruzeninami, ošetřuje zralou a suchou pleť žen i mužů. Pleť zanechává vláčnou, jemnou a napnutou. Doporučujeme používat vazelínu jako ochranný krém při práci, ale též po následném umytí rukou. V zimě aplikujte před pobytem venku. Vazelína zabraňuje bolestivému ošlehání obličeje a popraskání rtů. Po ošetření tvrdé kůže pemzou důkladně vetřete vazelínu do chodidel, zejména do kůže na patě. Obsahuje čistou kosmetickou vazelínu, která má vysoký ochranný a hydratační účinek. Vhodná i pro alergiky, hypoalergenní Je vhodná také jako základ pro výrobu mastí

Jaká je vaše spokojenost s vazelínkou?

Hodnocení: 10/10 (hlasů: 6)