Zlato, stříbro a platina v kosmetice

Zlato jako pradávný elixír mládí. Už starověcí Řekové a Egypťané byli posedlí svým zevnějškem a vidina krásnější tváře je nutila vymýšlet stále nové způsoby, jak jí dosáhnout.

Používání vzácných kovů a polodrahokamů v kosmetice není žádným módním výstřelkem.

Zlato při výrobě mastí používali už staří Egypťané. Mísili je s rostlinnými silicemi a vytvářeli tak „elixíry mládí".

Hlavní předností stříbra při použití in vitro je výjimečně široké antibakteriální spektrum bez vytváření odolnosti proti jeho působení;

Nano zlato - povzbuzuje regenerační procesy v kůži, podporuje syntézu kolagenu a působí tak proti vráskám. Zlato má blahodárné účinky převážně na starší pleť, která potřebuje zpevnit, zregenerovat a posílit stěny cévek. Díky tomu, že v kosmetice se zlato vyskytuje v podobě nanočástic, lehce projde pokožkou a tam napomáhá obnově tkáně, čímž se zlepšuje elasticita a náchylnost ke skvrnách. Také má dezinfekční účinky a zrychluje hojení ranek a jizev. Pokožka po aplikaci působí zdravěji a vláčněji.

Nano platina - zmírňuje změny barvy na pokožce, redukuje různá podráždění či zarudnutí. Platinové nano částice vykazují antioxidační vlastnosti, zamezují stárnutí pleti, stařeckým skvrnám, vráskám, pomáhají při atopické dermatitidě. Udržují rovnováhu pleti a pleť hydratují. Udržují pleť čistou a zabraňují množení bakterií.

Nano stříbro - zvyšuje hladinu hydratace v pokožce, zlepšuje její elasticitu, redukuje zarudnutí, zčervenání a podráždění pleti. Hlavní předností stříbra při použití in vitro je výjimečně široké antibakteriální spektrum bez vytváření odolnosti proti jeho působení.

Kosmetický sortiment Finclubu byl obohacen o luxusní kosmetické přípravky, vhodné nejen pro náročné klienty. Výrobce (NTS Laboratory z Polska) se pyšní bohatými zkušenostmi, řadou cen a inovativními technologiemi výroby.


► obsahuje aktivní nanočástice zlata, stříbra, platiny
► kyselinu hyaluronovou, bylinné výtažky, přírodní oleje
► peptidy s intenzivním liftingovým účinkem

Podívejte na všechny výrobky z kosmetické řady

FIN BEAUTY - produkty můžete zakoupit i jednotlivě

► Klikněte si na obrázek a dostanete se na nabídku v eshopu. Produkty můžete nakoupit v krásné dárkové sadě - ale i jednotlivě!

Liftingový oční krém se zlatem a stříbrem GOLD & SILVER, Liftingové sérum se zlatem a platinou GOLD & PLATINUM, Micelární voda se zlatem a kyselinou hyaluronovou GOLD & HIALURON,  Liftingový denní krém se zlatem a platinou GOLD & PLATINUM,  Liftingový noční krém se zlatem a stříbrem GOLD & SILVER,

 

Které další složky najdete v nové kosmetice?

 • Extrakt z listů kapradí - bohatý zdroj polysacharidů a látek napínajících kůži, má intenzivní liftingový účinek.
 • Peptid Argireline - uvolňuje napětí obličejových svalů, díky tomu předchází tvorbě mimických vrásek a zjemňuje linie hlubokých vrásek.
 • Kyselina hyaluronová - zlepšuje napnutí pleti, pomáhá vyhladit jemné vrásky, podporuje regeneraci.
 • Bambucké máslo - kůži vyživuje a regeneruje, promašťuje a ochraňuje.
 • Panthenol - má zklidňující působení, účinně pleť zvlhčuje, zanechává ji jemnou.
 • Vitamín E - antioxidant omezující předčasné stárnutí pleti.
 • Arginin - zmírňuje podráždění, posiluje ochrannou bariéru pokožky.
 • Makadamový olej - zmírňuje proces stárnutí pokožky, ochraňuje ji před volnými radikály.
 • Arganový olej - má silné antioxidační a pěsticí vlastnosti, reguluje tvorbu kožního mazu.
 • Jojobový olej - pokožku zjemňuje, urychluje její regeneraci, zmírňuje podráždění, účinně zvlhčuje.
 • Výtažek z pupečníku asijského - podporuje vyhlazení vrásek, zlepšuje pružnost a hydrataci pleti.
 • Panthenol - má zklidňující působení, účinně pleť zvlhčuje, zanechává ji jemnou.

► Klikněte si na obrázek a dostanete se na nabídku v eshopu. Produkty můžete nakoupit v krásné dárkové sadě - ale i jednotlivě!

Nano zlato - povzbuzuje regenerační procesy v kůži, podporuje syntézu kolagenu a působí tak proti vráskám. Nano platina - zmírňuje změny barvy na pokožce, redukuje různá podráždění či zarudnutí. Nano stříbro - zvyšuje hladinu hydratace v pokožce, zlepšuje její elasticitu, redukuje zarudnutí, zčervenání a podráždění pleti. Platinové nano částice vykazují antioxidační vlastnosti-zamezují stárnutí pleti, stařeckým skvrnám, vráskám , pomáhají při atopické dermatitidě. Udržují rovnováhu pleti a pleť hydratují .Udržují pleť čistou a zabraňují množení bakterií.

 Dárkové sady v nabídce - kliknutím na obrázek se dostanete do nabídky eshopu

dárkové kosmetické luxusní sady