Patentovaný citrusový extrakt Sinetrol ® Xpur pomáhá s hubnutím a spalováním tukůPatentovaný citrusový extrakt Sinetrol ® Xpur pomáhá s hubnutím a spalováním tuků

Tento jedinečný výživový doplněk je navržen tak, aby vám pomohl vypadat skvěle, cítit se skvěle a začal spalovat uložený tuk.

Studie ukazují, že biologicky aktivní flavonoidy ze středomořských citrusových plodů pomáhají podporovat funkci hormonálně citlivé lipázy - buněčného enzymu, který pomáhá rozkládat uložený tuk a spálit ho na energii (studie 1; studie 2; studie3;...)

Citrus aurantium - rostlinný stimulant a ingredience na hubnutí.

Vliv Citrus aurantium na hubnutí byl objeven v roce 1999. U testované skupiny, která užívala doplněk s obsahem divokého pomeranče, se projevil markantní pokles tělesného tuku. Na základě tohoto úspěchu se rozhodli další odborníci prostudovat účinek Citrus aurantium do hloubky.

Směs extraktů z grepu, červeného i klasického pomeranče a guarany prokazatelně podporuje redukci břišního tuku (pozor – nejedná se o synefrin).
Francouzký vědecký tým prokázal tento fakt ve studii porovnávající účinky placeba a přípravku Sinetrol-XPur, který tyto extrakty obsahuje.(zdroj: https://www.efia.cz/2015/02/25/francouzka-studie/)

Studie z roku 2009 zkoumala účinek Sinetrolu®, který v porovnání s placebem vykázal více než 600% účinnost!Doplněk stravy SLIMCAPS obsahuje látku Sinetrol®XPur - patentovaný extrakt získaný z citrusového ovoce (zdroj: červený pomeranč, grapefruit a pomeranč z oblasti Středozemí) a guarany.
Extrakt z rostliny Citrus aurantium (Pomerančovník hořký)

  • pomáhá urychlit metabolismus,
  • přispívá ke zvýšení množství energie
  • a podporuje spalování tuků.

Je užitečný při snaze o udržení správné tělesné hmotnosti, nápomocný v boji s nadbytečnými kilogramy, vhodný pro muže i ženy, kteří chtějí zůstat v dobré kondici.

NASTARTUJTE zdravý program hubnutí s produktem fin Slim caps.

Blíží se jaro a s ním přibývá i ohraných titulků jako „Hubneme do plavek“ nebo „Do léta štíhlejší“. Pojďme si raději místo slibů ukázat konkrétní čísla.
Studie z roku 2009 zkoumala účinek Sinetrolu®, který v porovnání s placebem vykázal více než 600% účinnost! Ještě více o akceschopném Sinetrolu® se dozvíte v tomto článku.

Produkt najdete zde v eshopu

Patentovaný citrusový extrakt Sinetrol ® Xpur pomáhá s hubnutím a spalováním tuků


KROMISATABS z Finclubu snižuje hlad a chuť na sladké, pomáhá s hubnutím i při diabetu.

DOPLNĚK STRAVY - chrom z přírodních zdrojů
Kromisatabs obsahuje chrom získaný z kukuřičného škrobu.
Chrom je důležitý stopový minerál, který přispívá k udržení normální hladiny glukózy v krvi a k normálnímu metabolismu makroživin (mezi makroživiny řadíme bílkoviny, sacharidy a tuky, tělo díky nim získá dostatek energie k zajištění nezbytných životních funkcí).

Chrom se nadměrně vylučuje např. při fyzické práci, duševním vypětí, v těhotenství. Při jeho nedostatku může dojít k narušení metabolismu glukózy (cukru, který je hlavním zdrojem energie člověka), což se může projevit únavou.

Snižuje chuť na sladké. Nový výzkum zjistil, že chrom může hrát roli při pomoci s redukcí příjmu jídla, potlačovat hlad a minimalizovat choutky na jídlo Stopový prvek chróm je přirozenou součástí desítek enzymatických dějů v našem těle podobně jako selen nebo železo. Bere na sebe podobu tzv. glukózového tolerančního faktoru GTF, který ve spolupráci s inzulínem ze slinivky reguluje hladinu krevního cukru.

Produkt najdete zde ► v eshopu


Než začnete hubnout ... vyčistěte střeva

Základem před samotnou dietou nebo nastartování regenerace těla, je očista organismu neboli detoxikace. Věděli jste, že ,,dospělý muž okolo 40 let může mít ve svých střevech 8-12kg balastu, který tam nemá co dělat?

Vyčistěte si svoje střeva - řasa chlorella - fin Chloretabs .

Vláknina obsažená v Chlorelle pomůže očistit střevní stěnu.
► Více informací o řase zde

Chloretabs se získává z nutričně bohaté sladkovodní řasy Chlorella pyrenoidosa. Působí jako antioxidant, je zdrojem chlorofylu, CGF růstového faktoru, proteinů a vlákniny, které ve vzájemné spolupráci pomáhají při čištění střeva - chlorella je tak nápomocná při očistě organismu, přispívá k vylučování škodlivých látek z těla. Podporuje normální trávení a funkci jater. Je vhodná pro osoby dodržující očistné diety či půsty.

Produkt najdete zde ► v eshopu


Inulin z čekanky - přírodní vláknina (prebiotikum)

Obnovuje střevní mikroflóru, podporuje trávení i napomáhá ke štíhlé linii.

Inulin je v mnoha směrech výhodný pro naše zdraví. Podporuje správné zažívání, pomáhá při hubnutí a v léčbě cukrovky. Podporuje růst přátelské bakterie Lactobacillus biffidus.
Obnovuje střevní mikroflóru, podporuje trávení a napomáhá ke štíhlé linii.Podporuje správné trávení a zlepšuje imunitu... Vzhledem k tomu, že inulin není stráven, nemá žádný vliv na hladinu cukru v krvi. Je tedy bezpečný pro diabetiky. Snižuje glykemický index potravy a podílí se tak na snižování zátěže při sekreci inzulinu.

Jelikož se nevstřebává v tenkém střevě, jeho fermentace začíná až v tlustém střevě a pomáhá při rozmnožování bifidobakterií a laktobacilů, proto je jeho vliv na střevní flóru vynikající.

Doporučujeme ho hlavně pro ty, kteří konzumují jen malé množství ovoce a zeleniny, zotavují se po léčbě antibiotiky, nebo je trápí problémy s trávením. Kromě prospěšných účinků na střevní flóru, inulin upravuje látkovou výměnu (urychluje hubnutí) a odstraní nadměrnou tvorbu plynů i plynatost.

Produkt najdete zde ► v eshopu

Inulín, inulin vláknina z kořene čekanky


Lidé s nadváhou mívají nedostatek vitamínu D

(zdroj části článku: https://cs.medlicker.com/1260-vitamin-d-a-hubnuti)

Studie naznačují, že lidé s vyšším indexem tělesné hmotnosti (BMI) a vyšším množstvím tuku v těle mají obvykle v krvi nižší koncentraci vitamínu D

Vyšší množství vitamínu D v krvi může pomáhat při hubnutí...